reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

MOJA TEZ NIE WIAZE... zreszta poki co nie bylo okazji do nauki..

agatulkaa na tablicy nie ma ajkich oakzji?? tam i sie zawsze mozna dogadac co do cen...

własnie w mojej okolicy na razie cisza ale szukam szukam


Hej kobiety.
Nie mam zbytnio czasu pisać. Dawno tu nie zaglądałam. Mam mało czasu a jeszcze w niedziele mam imprezę urodzinową Bartusia. Nie wiem jak się wyrobie. Mam totalnego LENIA.

wpadaj częsciej wpadaj

Witam i ja!
Jarzebinko wszystkiego dobrego z okazji rocznicy slubu i jeszcze wielu szczesliwych lat razem!
Naju to dobrze ze sprawe dalo sie jakos ulagodzic, ale nie dziwie Ci sie ze bylas wkurzona bo ja tez nie lubie jak sie mi cos wali za 5 dwunasta
Agatulka ja wozek juz mam i lozeczko bo jakos tak profilaktycznie zostawilismy i czekaja zafoliowane na strychu. Ciuszki rozdalam po rodzinie ale jak oglosze nowine to podejrzewam ze spowrotem do mnie splyna
Madlen nie zauwazylam wczesniej - sliczny avatar :tak:

Ja zarejestrowalam sie do gina na 14 IX. Rozpoczecie roku o 10.00

Noooo i musze sie pochwalic moj Krzys umie wiazac buty i to juz od roku. Na zime chcial aby mu kupic tzw martensy, nie ma problemu ale naucz sie wiazac. Wzial na ambit i udalo sie. Do szkoly zamienne kapcie kupilam mu jednak na rzepy bo to zawsze szybciej

Pozdrawiam

moje zostały rozdane innym więc lekka szkoda w końcu dałam rodzinie a poszły do obcych


Aha, pusto dziś... przygotowania na jutro? ... Moje zastępstwo się niespodziewanie skończyło - okazało się, ze w tym roku jest tak mało uczniów, że nawet pół etatu dla mnie nie będzie:( Zostałam bez pracy...

oby sie udało z nowa oferta


witam sie ja...jak to do niedawna bywało napiszę magiczne slowo PIERWSZA:-D:-D:-D!!
dzieciaczki jeszcze śpią bo mamy na 9 wiec ja mam chwile żeby sprawdzić pocztę no i na bb zajrzeć bo potem może nie być czasu!
muszębowiem jechać po południu na zakupy-dokupić małe niedociągnięcia do szkoły i co najważniejsze buty zmienne bo jeszcze ich nie kupiliśmy;-)!
jutro z kolei czeka mnie mała batalia z wynikami...bo jestem w pełni szczęscia:tak::tak::tak:dostałam skierowanie na badania,pozytywnie rozpatrzony wniosek na mnie i od poniedziałku zaczynam pracę:-)!!
mamagabisi przykro mi...moze sie uda cos jeszcze z tym wykombinować!!
agatulka małymi krokami sobie skompletujesz-masz jeszcze sporo czasu!!!

ja nie mam niestety dla maluszków nie-powydawałam!

evelinka pytałaś jak sie zapatruje na zupelnie inną prace...otóż szczerze powiem że jestem troszkę zdenerwowana...wiadomo nowe doświadczenie,ale jeszcze bardziej jestem zachwycona...kasa,przebywane miedzy ludzmi...
jest gicio!!

naja dobrze,że ci nerwy przeszły!!!
pamietaj o zmarszczkach...:-D:-D:-D
a tak serio to dobrze ze w jakis sposób udało sie wybrnąc z nurtującej Cię sytuacji!!
zuza a Ty jak sie czujesz???
jak reszta Twojej polowy zapatruje sie na nowego członka rodzinki??
dzieciaczki wiedzą?
madlen kurcze juz kserówki???wow szaleją tam u was!!!
iwonka ja podobnie jak Ty urządzam polowania na allegro...fajna sprawa nieraz można na prawdę cos wyciągnąć za grosze..

mój synek zażyczył sobie w tym roku kurtkę ze skóry:-D...tzn taką która wygląda jak skóra nie koniecznie musi to być natural za mega kase;-)...no i muszę poszukać moze sie teraz na zbliżającą jesień uda jakoś używkę znaleźć!

dobra powoli zmykam!musze sie doprowadzić do stanu używalności!!
pozdrawiam i odezwijcie się jak tam Wasze pierwszaki i nie tylko!!
ja zaraz moją pierwszoklasistkę musze obudzić bo Filip juz przyszedł!!
buźka;-)

Aha ja widziałam dzis na rozpoczęciu roku sporoo chłopaków w takich kurtkach wiec chyba tak moda

atfk jak zawsze :-D ale przeczytam później bo wpadłam tylko zameldować że idę z dzieckiem na rozpoczęcie roku w 1 klasie! szok! jaka ja stara jestem.. :-D napiszę jak wrócimy jak było.

Evelinka nei wygłupiaj sie :))
liczę że małymii kroczkami wszystko uzbieram mam czas

a my to co młodziary
a jakie były oczy na moim brzuchu hehehehhehehh

dziś odebrałam paczkę 34 ciuszki głownie bodziaki białe i 4 pajace trafiłam okazje na allegro ale sie opóźniało z odbiorem bo 2 razy miałam zapłacic bo dziewczynie sie pomyliły rubryki z wartoscia z kwota odbiorą ale jzu wsio załatwione


Moja córka od 6 20 juz tuptała że chce jechac :szok::-) dziewczyny jako jednya w klasie prawie płakała że dziś nie ma lekcji jeny kujona będe chyba mieć w domu hehehehehhehe
u Zuzi ma być ponoć 19 dzieciaków wiec nie za dużo
Pania ma młodziuśką miałam z nią stycznośc w Maksa przedszkolu wiec znam i jest b miła i na razie bez zarzutów
Maks poszedł do starszaków pod krawatem zadowolony choć nie za bardzo chciał wychodzić

dzień przebiegł b pozytywnie
 
reklama
Wrażenia dziś pozytywne.Mały został na dwie godzinki w szkole i był bardzo zadowolony.Pani też na pierwsze wrażenie bardzo fajna,także jestem bardziej spokojna.Mateuszka zabrałam do wózka,ale niestety tylko pół godzinki udało mu się zdrzemnąć i marudził przez resztę dnia :(

Agatulka ja się nie wygłupiam.Dla mnie to żaden kłopot.Wystawiać na Allegro mi się nie chce,a nie mam gdzie tego trzymać :) A wiesz już,czy chłopiec czy dziewczynka?
 
Witam porannie hehehehhe 1 :))

Maks bajkuje sie na dobudzenie zaraz wychodzimy Zuza ma na 11 wiec leży sobie

Ewelinka jak nei masz co z tym zrobić to jakos sie tu dogadamy co do ceny i przesyłki :)) płci nie znamy jeszcze moze na koniec miesiąca maluszek cos pokaże bedzie po 20 tyg wiec może będzie łatwiej
 
jak któregoś dnia wstanę o 5.00 i wejdę na forum to może będę pierwsza;-)

cześć kobitki. u nas wczoraj lajtowo, dziecko zachwycone, dziś zachwycone rano było jeszcze bardziej. zobaczymy jak po powrocie. dzieci w klasie niestety dużo, bo 25, pani za to trafiła mu się z b. dobrą opinią, sympatyczna, chyba źle nie będzie. dziś rano młody zagadał już z chłopcem, dwóch innych znał wcześniej, i to jest to na czym mi teraz bardzo zależy - żeby znalazł kolegów. jak wróci dam znać jak dziś było, no bo jednak rozpoczęcie to jeszcze nic takiego.

ja znowu zła, znów facet i w sumie już dochodzę do wniosku, że mnie za wiele drażni. muszę odpuścić, bo możliwe że teraz jestem po prostu przewrażliwiona. ale niestety mimo swojego bałaganiarstwa wyjazdy lubię mieć zaplanowane, bo pod nie czasem pracę układam. nie znoszę jak mi z dnia na dzień mówi dokąd jedziemy albo że coś się wysypało. eh... mężczyźni :-p
 
Dominik ma dziś na 12 i się ciągle pyta,ile jeszcze do wyjścia :-D

Agatulka żadne ceny :) Nie mam tego aż tak dużo.Tylko zobaczymy,co maluszek pokaże,bo jednak to co mi zostało,to większość w niebieskim kolorze.
Naja masz rację,co do kolegów.Razem jakoś zawsze raźniej i dziecko jest bardziej pewne siebie:tak:
 
Mój synek pierwszy dzień dzisiaj w zerówce. Jak zobaczył nowe dzieci to był zdezorientowany, ale jakoś poszło. O 12-stej idę go odebrać, ciekawe jakie wrażenia ze sobą przyniesie :)
 
hej, moja po 1 wrzesnia zadowolona, dzieci 25, dzis na jedyny dzien pozniej do szkoly na 10,30
wczoraj sie podobalo, zobaczymy jak dzis

musze poczytam co u was,ale jak zwykle czasu brak,ale postaram sie cos nadrobic
 
Ostatnia edycja:
ja sie tylko witam,
poczytam pozniej,bo musze zaraz po dzieciaki leciec...a w ogole,to cos mi komp wariuje na forum,albo sie zawiesza,albo mnie wywala co kilka sekund:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ostatnio to tak zglupial,ze bylam przekonana,ze juz po nim..ale jakos zalapal:-D:-D,jeszcze mi tego potrzeba,aby mi komp padl...dzisiaj odezwala sie do mnie siostra..ale to napisze na @@,
pozdrawiam was !!!;-)
 
reklama
młody zachwycony po dzisiejszym dniu. ciekawe jak długo tak będzie;-) naprawdę kiedyś mu przypomnę jak się cieszył że do szkoły chodzi to nie uwierzy na pewno:-D

a ja chyba muszę zacząć wcześniej chodzić spać:-p normalnie pracowałam do 2.00 w nocy zwykle, teraz nie umiem się zmusić żeby przed 1.00 położyć sie do łóżka bo to dla mnie środek dnia niemalże, a rano wstać o 6.30 nie mogę. teraz najchętniej bym sobie drzemkę zrobiła, a tu praca, zakupy... muszę sobie zmienić rozkład dnia, tylko nie wiem jak, bo ja jestem nocne stworzenie..
 
Do góry