reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Długa faz lutealna

Rozwiązania
0
Witajcie Staraczki i Mamusie
Od dwóch cykli staramy się z mężem o dzidziusia. Wcześniej przez 6 lat brałam tabletki antykoncepcyjne- od 19 roku życia. Przed braniem tabletek miałam okresy co 30pare dni max 40pare. Pierwszy cykl po odstawieniu tabletek był jak w zegarku- 28 dni. Przy obecnym (drugim) cyklu dzisiaj jest 38 dzień cyklu a @ nadal nie ma. Podczas brania tabletek miałam przerwę półroczna w ich braniu i okresy z miesiąca na miesiąc wydłużały się z 28 dni do 30pare, czyli powracały moja długie cykle. W tym cyklu pobiegłam do Rossmanna po testy owulacyjne. Dokładnie 18 dnia cyklu, czyli 3 tygodnie temu w niedziele test pokazał owulacje, więc były przytulanki. Dzisiaj od tego dnia mija 20 dni, @ nadal brak, a testy ciążowe pokazują 1 kreskę. Pojechałam dzisiaj na betę, ale była taka kolejka, ze nie udało mi się jej zrobić. Czy któraś z Was tak miała? Czy testy ciążowe mogą nie pokazać ciąży? Czy możliwe jest wydłużenie ostatniej fazy cyklu? Dodam, że nie mam żadnych objawów ciąży..

reklama

Fado123

Fanka BB :)
Rozwiązania
3
Ja po odstawieniu miałam bardzo nieregularne cykle ,właśnie po 36 dni , pierwsze 3 cykle takie były potem się informowały i były po 28

Rozwiązania
0
Ja po odstawieniu miałam bardzo nieregularne cykle ,właśnie po 36 dni , pierwsze 3 cykle takie były potem się informowały i były po 28
A sprawdzałaś owulacje? Długi cykl mnie nie martwi tylko to, że owulacja była 3 tygodnie temu. Od owulacji do @ mijają 3 tygodnie.. nie wiem czy to normalne jak faza lutealna trwa tak długo

Fado123

Rozwiązania
3
A sprawdzałaś owulacje? Długi cykl mnie nie martwi tylko to, że owulacja była 3 tygodnie temu. Od owulacji do @ mijają 3 tygodnie.. nie wiem czy to normalne jak faza lutealna trwa tak długo
Ale Ty tez nie masz pewności że było, tylko monitoring u gina, by to potwierdził, ja tego wtedy nie sprawdzałam

Aguu

Rozwiązania
5
Test to tylko test, nie ma pewności czy do owu faktycznie doszło tego dnia. Lepiej robić monitoring lub pełną (temp plus śluz) obserwację cyklu.
Zdarzają się kobiety z faza lutealna ponad 16dniowa, ale prędzej to owu się przesuwa. Jak jest u Ciebie to musisz potwierdzić.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
P Ciąża po poronieniu 23
Pati1919 Staramy się 0
K Staramy się 13
L Potrzebuję porady 4
Do góry