reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlugi okres

Co miesiąc miałam co 28 29 dni zawsze różnica była 2 lub 3 dni no i trwał 6 łun 7 dni
To dziwie się ze nie dało ci to do myślenia wcześniej. Ja rozumiem że cykl ma prawo się rozregulować po ciąży ale miesiąc krwawienia może wskazywać na duzo większy problem. Koniecznie szukaj czwartego ginekologa. I to w miarę szybko
 
reklama
A duphaston może przepisać tylko ginekolog czy lekarz rodzinny tez ?
A na jakiej podstawie lekarz rodzinny na wypisać dupka? Bez badań? Bo ktoś Ci tak w internecie polecił? 🤦🏻‍♀️
Czasami czytam i nie wierzę. Starasz się o dziecko, zrób porządną diagnostykę u dobrego ginekologa zamiast leczyć się z forum. Niektórym to nic tylko odciąć internet...
 
A na jakiej podstawie lekarz rodzinny na wypisać dupka? Bez badań? Bo ktoś Ci tak w internecie polecił? 🤦🏻‍♀️
Czasami czytam i nie wierzę. Starasz się o dziecko, zrób porządną diagnostykę u dobrego ginekologa zamiast leczyć się z forum. Niektórym to nic tylko odciąć internet...
Brałam już dupka i dzięki niemu miałam okres mówiła ginekolog że wrazie jak się powtorzy brak okresu lub tym podobne może zapisać ponownie niestety jest na urlopie XD
 
Brałam już dupka i dzięki niemu miałam okres mówiła ginekolog że wrazie jak się powtorzy brak okresu lub tym podobne może zapisać ponownie niestety jest na urlopie XD
Ale Ty masz okres. Ekstremalnie długi. Więc po co Ci lek na "wywołanie" miesiączki? Tobie potrzebny ginekolog, porządne USG i badania hormonalne. A nie leczenie na własną rękę receptami od rodzinnego.
 
reklama
Do góry