reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Długie krwawienie

Dołączył(a)
18 Marzec 2021
Postów
13
Cześć zacznę od początku, od maja biorę tabletki antykoncepcyjne vines, przepisał mi je ginekolog ponieważ miała wcześniej torbiel krwotoczna, przez 5 miesięcy było wszystko ok, ale od września coś się zmieniło. Miałam plamienie od 5 września do 12 września w tym skrzepy jak poszlam siku ( od 24września dopiero zaczęłam tabletki placebo) 14 września byłam u ginekologa w usg wszystko dobrze, zrobił cytologie czekam na wynik. I od 15 września mam krwawienie trochę lżejsze niż okres ale dziś to już 11 dzień i nie zapowiada się aby się miało skończyć.. nie wiem co myśleć isc znowu do ginekologa ? Czy któraś z Was tak miała ? Dodam że na początku krew była brązowa a aktualnie jest bardzo ciemna czerwona
 
reklama
Do góry