reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Długość dziecka w 29tc

KarolinaDD

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Czerwiec 2022
Postów
1 191
Hej, ile wasze dzieci miały w 29tc cm? Pamiętacie? Mi lekarz dzisiaj wyliczył ze mały ma 48cm.. byłam w szoku, ale zapytałam pare razy czy na penwo, No i powiedział ze na 100%nigdy nie są wyliczenia ale tu mu tak pokazuje,i ze jest to normalnie. Pierwszego syna urodziłam w 40 tc i miał 50cm długości, coś mi się nei zgadza ze maluch w 29tc ma 48cm. Wszędzie na internecie pisze ze w tym tc maluch powinien mieć do 40cm długości. Co o tym myślicie ? 😉
 
reklama
Hej, ile wasze dzieci miały w 29tc cm? Pamiętacie? Mi lekarz dzisiaj wyliczył ze mały ma 48cm.. byłam w szoku, ale zapytałam pare razy czy na penwo, No i powiedział ze na 100%nigdy nie są wyliczenia ale tu mu tak pokazuje,i ze jest to normalnie. Pierwszego syna urodziłam w 40 tc i miał 50cm długości, coś mi się nei zgadza ze maluch w 29tc ma 48cm. Wszędzie na internecie pisze ze w tym tc maluch powinien mieć do 40cm długości. Co o tym myślicie ? 😉
Że skoro lekarz nie zwrócił na to zbytniej uwagi, to nie masz się czym przejmować.
 
A masz cukrzyce ciazowa lub jakies inne choroby w ciazy? Wtedy dzieci rodza sie wieksze
 
Nie spotkalam sie z czyms takim jeszcze. Ale skoro lekarz nie widzi problemu to tez nie ma co sie zamartwiac. Moze bedzie wysoki i dobrze zbudowany chlop:) jesli cie to niepokoi mozesz skonsultowac sie z innym lekarzem, ale ja bym sie nie martwila
 
Ja urodziłam w 39+5 i długość 59cm. Jak lekarz nie zwrócił uwagę na to to bym się nie przejmowała. Prawdopodobnie będziesz miała dłuższego syna tym razem ale tak jak lekarz powiedział? Że to nie są 100% wyliczenia. Tak samo z wagą. Nie zawsze idealnie trafią.
 
Hej, ile wasze dzieci miały w 29tc cm? Pamiętacie? Mi lekarz dzisiaj wyliczył ze mały ma 48cm.. byłam w szoku, ale zapytałam pare razy czy na penwo, No i powiedział ze na 100%nigdy nie są wyliczenia ale tu mu tak pokazuje,i ze jest to normalnie. Pierwszego syna urodziłam w 40 tc i miał 50cm długości, coś mi się nei zgadza ze maluch w 29tc ma 48cm. Wszędzie na internecie pisze ze w tym tc maluch powinien mieć do 40cm długości. Co o tym myślicie ? 😉
Ja bym się tym nie sugerowała, bo dzieci są już na tym etapie spore i te pomiary też nie będę w 100% dokładne. Mój lekarz nie mierzy małego, bo mówi że to i tak jest niedokładne i ciężko jest całego zmierzyc. Jedynie podaje mi wagę co wizytę.
 
reklama
Hej, ile wasze dzieci miały w 29tc cm? Pamiętacie? Mi lekarz dzisiaj wyliczył ze mały ma 48cm.. byłam w szoku, ale zapytałam pare razy czy na penwo, No i powiedział ze na 100%nigdy nie są wyliczenia ale tu mu tak pokazuje,i ze jest to normalnie. Pierwszego syna urodziłam w 40 tc i miał 50cm długości, coś mi się nei zgadza ze maluch w 29tc ma 48cm. Wszędzie na internecie pisze ze w tym tc maluch powinien mieć do 40cm długości. Co o tym myślicie ? 😉
Hmmm nigdy w życiu w ciąży lekarz w tak wysokiej ciąży nie podał mi długości dziecka. Ono jest tak pozwijane, że nie ma szans go zmierzyć na długości dokładnie. Dlatego mierzy się nóżkę, brzuszek i główkę i jest podawana orientacyjna waga.
Ja bym się długością nie przejmowała wcale.
 
Do góry