reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlugosc szyjki

reklama
Ja miałam 33mm od około 25 tygodnia ciąży od 17 tc skróciła się o ponad 1cm bo miała 45mm. Bardzo się bałam, że w takim tępie się skraca ale wszystko było ok.
 
reklama
W ogóle odchodzi sie od zalecania kobietom leżenia plackiem. Nie wolno dźwigać i sie przemęczać.
Ja uważam że to kwestia indywidualna, też słyszałam o tym że się odchodzi od leżenia plackiem, co nie zmienia faktu że u mnie od razu wychodziły gorsze wyniki jak tylko odpuszczałam leżenie na rzecz odpoczynku. Najważniejsze to sprawdzać czy rzeczywiście się skraca czy może długość 2,8 mam to standardowa długość Twojej szyjki bo i tak się zdarza.
 
Do góry