reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dni płodne tydzień przed okresem?

Aleksandraz9

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Maj 2021
Postów
57
Hej dziewczyny. Robiąc testy owulacyjne to według aplikacji Flow powinnam mieć dni płodne dwa tygodnie przed miesiączką a według testów wychodzą tydzień przed. Miałyście tak? Moje cykle są 29-31 dniowe. Staramy się o dzidziusia od marca 😥 Czy to możliwe żeby owulacja była około tydzień przed okresem?
 
reklama
Owulacja może się przesunąć np od stresu, choroby, zmian hormonalnych itp ale zazwyczaj idzie to w parze z przesunięciem się miesiączki. Ale to zawsze masz tydzień przed okresem czy to było jednarozwe?
 
Jeżeli masz tak jednorazowo, to może owulacja się przesunęła, a tym samym cykl się wydłuży. Jeżeli natomiast masz tak zawsze to skonsultuj się z lekarzem. Faza lutealna umożliwiająca zajście w ciążę to 10-16 dni. 7 to trochę za mało (implantacja 6-12 dpo). Taka faza może oznaczać np. zbyt niski poziom progesteronu.
 
Cześć dziewczyny. Jestem w 11dc, duzo śluzu. W 6dc na usg pęcherzyk miał 11mm. Mój partner wraca w15dc, jak myślicie jest szansa na zapłodnienie czy raczej cykl na straty ? 🤔
 
Do góry