reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Do którego miesiąca rośnie brzuch

Dołączył(a)
4 Listopad 2020
Postów
6
Cześć,

jestem już w 34 tygodniu ciąży i zastanawiam się, czy jeszcze sporo urośnie mi brzuch.
Gdzieś czytałam, że największy przyrost jest do ok 32 tygodnia, ale nie wiem czy to realne dane.
Chcę sobie kupić kilka letnich ciuszków, żeby w czerwcu na finishu nie kompletować jeszcze garderoby.
Nie lubie wielkich namiotów, i pontonów, więc wolałabym kupić coś bardziej przylegająceg, a boje się ze za 4 tygodnie nie zmieszcze się:).
 
reklama
Kup cos podatnego na rozciąganie, ja chodziłam całą ciążę w sukienkach, które nosiłam przed ciążą, aż do porodu.
 
Cześć,

jestem już w 34 tygodniu ciąży i zastanawiam się, czy jeszcze sporo urośnie mi brzuch.
Gdzieś czytałam, że największy przyrost jest do ok 32 tygodnia, ale nie wiem czy to realne dane.
Chcę sobie kupić kilka letnich ciuszków, żeby w czerwcu na finishu nie kompletować jeszcze garderoby.
Nie lubie wielkich namiotów, i pontonów, więc wolałabym kupić coś bardziej przylegająceg, a boje się ze za 4 tygodnie nie zmieszcze się:).
Tak naprawdę to ciężko powiedzieć bo mi najbardziej urósł na dwa tyg przed porodem 🤷🏼‍♀️
 
Kup sobie jakieś uniwersalne ciuchy, ja miałam w obu ciążach wielki brzuch, a ubrania sprzed pierwszej ciąży nosiłam w obu ciążach i teraz jeszcze w nich chodzę 😉
 
Do góry