reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dobre rady w staraniu o dziecko

agatella93dw

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Dziewczyny, po jakim czasie od rozpoczęcia starań udało wam się zajść w ciążę? Wiem, że każdy organizm jest inny, ale chce przynajmniej wiedzieć;) Jakie suplementy polecacie? Przyjmuje kwas foliowy Folian od Naturell. Jakie macie o nim opinie? Co wprowadzilyscie do swojej diety itd?

reklama

Arma11

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Dziewczyny, po jakim czasie od rozpoczęcia starań udało wam się zajść w ciążę? Wiem, że każdy organizm jest inny, ale chce przynajmniej wiedzieć;) Jakie suplementy polecacie? Przyjmuje kwas foliowy Folian od Naturell. Jakie macie o nim opinie? Co wprowadzilyscie do swojej diety itd?
Ja stosowałam niepokalanek mnisi. Około dwóch miesięcy i się udało, ale to mogło też mieć związek ze zmianami w życiu. Organizm poczuł, że to "ten" moment :)

Ania0306

Rozwiązania
5
Zaszłam w drugim cyklu starań. Pierwszy był stymulowany i dla mnie skończył się nie za dobrze. W drugim cyklu brałam tylko Ovarin plus monitoring cyklu.

92Tynka92

Rozwiązania
3
W pierwszą ciążę zaszlam w 16 cyklu starań, o drugą ciążę staram się już ponad 2 lata.

Mamaa20

Rozwiązania
1
W pierwszą ciąże zaszłam w pierwszym cyklu a w drugą udało się w drugim. Po stosunku polez kilka minut z nogami w górze żeby nic ci nie wycieklo

Destino

Miasto
Kraków
Rozwiązania
1
Starałam się o dziecko ponad 5 lat. Zapomnij wszystkie rady, zacznij kochać się z miłości. Żyj pełnią życia. A jeśli koniecznie chcesz coś zrobić to na początek monitoruj swój cykl. No i możesz zrobić badania podstawowych hormonów płciowych lh, FSH, progesteron, prolaktyna, tarczycy TSH, ft3, ft4. Niewiele o sobie napisałaś a twoje pytanie jest z rzędu tych, na które trzeba spojrzeć całościowo, poczawszy od wagi, diety, przez schorzenia i takie tam. Nie zaczynalabym od suplementów, ani żadnej innej chemii. Owszem kwas foliowy ok. Raczej od spontanicznej miłości z ukochanym

Fado123

Rozwiązania
3
Po odstawieniu tabletek anty,zaszłam w 6 cyklu ,niestety pusty pęcherzyk ,następna ciąża po roku ,znowu nie udana i 3 po pół roku obecnie 38tc , dobrze że przyjmujesz kwas ,możesz sobie zrobić podstawowe badania jeśli chcesz ,tsh jest ważne nie powinno 2 przekraczać

reklama

monitkaz

Miasto
Ok Wrocław
Rozwiązania
0
Proponuje to samo co @Destino. Wspolzyjcie z milosci czy powiedzmy z ochoty na seks po prostu. Moze to jest ciezkie, ale nie mysl o seksie - czy moze juz to nastapilo. Nie sledz kalendarzyka. Robcie to 3 razy w tygodniu.
Ja bralam witaminy i folik, kiedy wiedzialam, ze jestem w ciazy. Przed nic. Wczesniej zrobilam sobie amh, prolaktyne, hormony, ale u mnie bylo ok, choc nie musialam robic, bo nawet nie minal rok od staran. Jak juz uznalam, ze mam to gdzies to przeziebilam sie. Jakos 2 dni pozniej mialam sile na seks i wlasnie wtedy udalo sie. Bylo mi wszystko obojetne. Przeziebienie pomoglo chyba :p

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
A Dobre Rady świeżo upieczonych Mamuś Dzieci urodzone w styczniu 2012 20
_Roszpunka_ Dobre rady "pani domu" :-p Dzieci urodzone w maju 2011 31
T Dobre rady zakupowe czyli wszytsko o wyprawce dla maluszka :) ( Bez komentarza) Dzieci urodzone w sierpniu 2011 14
mitaginka dobre rady...porodowe :) Archiwum mam kwietniowych'11 294
karola-04 Dobre Rady Dzieci urodzone w lutym 2007 17
Patri Od tych co są po, dla tych co przed i w trakcie - dobre rady:) Dzieci urodzone w lutym 2007 22
misia_q Jak przetrwać "dobre rady" :] Dzieci urodzone w lutym 2006r. 28
aniaslu Lekcja VII. Zaplanuj sobie dobre życie Mamy działamy. III Edycja 24
A Zbyt dobre samopoczucie i panika z tym związana... Potrzebuję porady 12
K Jak znaleźć dobre przedszkole? Przedszkolaki 15
E Jakie macie/znacie dobre ręczne laktatory? Z góry dziękuję za wszystkie podpowiedzi Żywienie 6
mb89 Wyklute Maluszki czyli z cyklu "Dobre wieści":) Dzieci urodzone w grudniu 2013 381
vinga89 styczeń na wesoło, książki, filmy i wszystko co dobre na nudę :) Archiwum styczeń 2014 148
Maruśka sprzedam, zamienię, oddam w dobre ręce Dzieci urodzone w lipcu 2010 50
N Dobre mleko dla alergika Kuchnia alergika 11
mmadzia Dobre żłobki i przedszkola w Kielcach - polecamy Kielce i okolice 61
Paula 13 zabawa dla mamusiek-"dobre oko" Dzieci urodzone w 2002 roku 43
C Dobre i złe wspomnienia z porodówki Ciąża, poród, połóg 73
Inja Dobre przedszkole w Lublinie Przedszkola 13
Izabelka SAME dobre wieści Dzieci urodzone w lipcu 2008 1298
Izabelka Co wrzucamy do garnka, czyli szybkie lub/i dobre przepisy styczniówek Dzieci urodzone w styczniu 2006r. 30
A oddam nimfe w dobre rece Dzieci urodzone w styczniu 2006r. 0
A Odczucia po porodzie. Złe i dobre strony szpitala, w którym rodzimy dzieci. Dzieci urodzone w lutym 2006r. 162
M Lalki nie są dobre Początek szkoły 19
D Właśnie wyszłam ze szpitala i potrzebuje Waszej rady :( Potrzebuję porady 6
Mythopoeia Zimowe dziecko - wasze rady Ciąża, poród, połóg 14
Blanka8 Złote rady: na jakie pytania szukacie odpowiedzi mamusie wieloraczków? Mamusie bliźniat, trojaczków i... 6
T Krztuszenie się cofniętym pokarmem - proszę o rady Zdrowie 71
A Rady pilnie potrzebuje. Potrzebuję porady 3
E Potrzebuje rady! Potrzebuję porady 23
E początek obserwacji cyklu - jakieś rady? Staramy się 14
B czy jest tu ktos kto pracuje kadrach, ksiegowosci?-potrzebuje rady Potrzebuję porady 5
Magdaa..K123 Rady dla starających się ? ;) Potrzebuję porady 28
Kate2106 Potrzebuje rady Potrzebuję porady 4
M Potrzebuje rady Potrzebuję porady 19
M To już 16 tydzień, potrzebuję rady w sprawie badań. Potrzebuję porady 7
R Okropne mdłości - jak sobie z nimi radzić? Potrzebuję porady 11
D Potrzebuje rady - dziecko mało przybiera na wadze Potrzebuję porady 27
Olka93 Rozpieszczone/ niegrzeczne dziecko? Mamy doradzcie ! Potrzebuję porady 13
Guanta Doświadczone Mamy - potrzebuję Waszej rady! #jazda w foteliku #karmienie Potrzebuję porady 8
I Rady przed in vitro Potrzebuję porady 3
E Juz nie dajemy rady:/ Potrzebuję porady 21
J Stypendium szkolne potrzebuję rady Potrzebuję porady 1
super_mysz17 Poradźcie coś.. ból brodawek w ciąży. Jakieś rady? Potrzebuję porady 1
L Potrzebuje rady Potrzebuję porady 5
C pomożcie mamusie juz nie daje rady Potrzebuję porady 6
T prosze mamy o rady !!! Rozwój i zabawy 9
T 4 miesieczne dziecko - prosze o rady :) Żywienie 5
J 3 latek a emocje! Porsze o rady!!! Trzylatki 2
R Z prośbą o rady i wsparcie - bunt nastoletniej córki. Młodziutkie mamy 7