reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobry ginekolog z Bielska-Białej

majdaczek14

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Grudzień 2009
Postów
1 587
Witam. Wiem, że kiedyś był już taki temat, ale z tego co się zorientowałam, to jest już przeniesiony do archiwum.
Bardzo proszę piszcie o swoich doświadczeniach z lekarzami, najbardziej interesują mnie ginekolodzy, którzy oprócz swoich prywatnych praktyk lekarskich, pracują również w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej. Piszcie co sądzicie o danym lekarzu i jaki jest koszt wizyty u niego w prywatnym gabinecie.
Dzięki. :-)
 
reklama
Leżałam w szpitalu wojewódzkim 8 tyg w sumie(7 na patologii ciąży) i naprawdę nie polecam żadnego lekarza, a wręcz przestrzegam szczególnie przed dr Maczyńską,Wellhoner, Muskała-Bylica, Zgórskim,Zasadą, Kawulok.
Jak już koniecznie potrzeba kogoś z wojewódzkiego to ewentulanie poszłąbym do Kaszy, Polak lub Putowskiej. Cen wizyt nie znam, zanim trafiłam do szpitala chodziłam do dr Balisia z wyspiańskiego i jego mogę polecić każdemu!
 
dr Niemcewicz, zdarzyło mi się kiedyś u znajomych, ze musiałam się wybrac prywatnie do ginekologa i własnie poszłam do tego ginekologa, super wizyta i chyba najlepsza w moim zyciu :) Szkoda, że nie mieszkam bliżej :)
 
Do góry