reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dodatki - biżuteria, buty, torebki

Ach ach ogarnac Was nie sposób..Ojejku jaki fajny pas ten satynowy..Ale raczej nie do mojej figury :-( Ewa zakochalam sie w tych torebkach!! Chyba zmienie meza na starego milionera zeby szybko owdowiec :-)
 
reklama
Elena ale co na górę? o bolerko czy coś pytasz? bo rozumiem że małą czarną sukienkę zakładasz tak? najlepiej pokaż foteczkę :))

ja w sobotę byłam na weselu w prostej szarej sukience, która w dekolcie miała czarne kamienie. do tego wielka branosoletka też z czarnymi kamykami i szara mała kopertówka z kokardą, do tego czarne obcasy (bardzo wygodne z h&m), a z koloru to czerwień na paznokciach u stóp i rąk a także czerwona szminka - wszystko pasowało idealnie :D jak nigdy ;) postanowiłam więc iść w tą stronę z ciuchami - spokojne a szaleństwo w dodatkach i makijażu, zobaczymy co mi z tego wyjdzie ;)
 
Zdjęcia będę mogła wstawić dopiero w czwartek lub piątek. Tak chodzi mi coś do nałożenia, ale chyba raczej nie bolerko. Zakładam małą czarną.
 
Elena może szal? Jakiś lekki, zwiewny w końcu wesele w lipcu. Zasłoni brzuszek skoro chcesz go ukryć i oczywiście w żywych kolorach żeby rozjaśnić strój. Całość napewno będzie wyglądała elegancko czyli pod twój styl;-)
 
Elena - a jak się zapatrujesz na marynarkę z krótkim rękawem?
1307.jpg18263.jpgzakiet5a.jpg
 
Elena jak oglądałam torebki też jako pierwsza rzuciła mi się w oczy ta łaciata;-) Daj znać jak ją dostaniesz czy taka śliczna jak na zdjęciach bo może sie skuszę...

Mamolka fajne te pasy i chyba w taki zainwestuję...
 
reklama
Co do sukienek ślubnych i wizytowych, to ja uwielbiam te z firmy Vissavi. Mają idealny dla mnie rozmiar - jak biorę 38, to mam pewność, że każda będzie pasować ;) Końcem maja byłam na ślubie właśnie w ich sukience. Była odcinana pod biustem, ale nie rozkloszowana potem jakoś bardzo, a mimo to brzuch ładnie się schował. A do tego miała pas, na którym z boku była taka jakby zakładka z materiału - przeciągało się przez nią w pionie dwa kawałki prostokątnego materiału (jeden dłuższy, drugi krótszy) zszyte z sobą - i to tworzyło kokardę, dość dużą. Idealna sprawa na zakrycie brzucha. No i trochę ciekawsza niż zwykła kokarda na pasku :) Polecam :)
 
Do góry