reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dodatki - biżuteria, buty, torebki

Najpierw wstawię sukienkę, a innym razem napiszę o waszych propozycjach.

Sukienka..jpg
 
reklama
Torebka doszła bardzo szybko i jest super. ;)
Szal odpada, bo jakoś to nie w moim stylu, a i biorę Niuńka ze sobą.
Podobaja mi się takie żakiety i już kiedyś myślałam o tym, ale chyba nie ujdzie do tej sukienki. Ciekawe Mamolka masz propozycje, ale moja budowa ciała mi się nie podoba. Kiedys pisałam: lepiej wyglądałam w ciąży.
 
Elena nie przesadzaj :) Przecież wiem, że świetnie wyglądasz i większość zazdrości ci urody i figury :p Co do żakietów to mam takie dwa ale maja jednej duży minus... strasznie w nich gorąco:( Nie wiem jaka pogoda będzie w lipcu ale jeśli będzie upał to może być w nich za gorąco. Ja również mam wesele w lipcu ale nie wiem jeszcze czy schudnę do mojej małej czarnej więc póki co problem z głowy ;)
 
- 50% TOREBKA DAMSKA KWIAT RÓŻA 3D KOLORY GLAMOUR (1676964745) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
ZAKOCHAŁAM SIĘ ale będe ja traktowac jako bizuterie ;-) Tylko wacham się co do koloru.....Podoba mi się kremowa ale mam czarne sandałki...Hmmm..W sumie nie jest droga...A czerwony to mój ukochany kolor ale jak będe miała czerwona bluzke to juz czerwona torebka nie bardzo...Zobacze czy mi pójda kolczyki na allegro jak tak to zaszaleje jak nie to zamkne oczy i wybiore kolor ;-)
 
Tygrynka sliczna!! uwielbiam ozdoby w torebkach typu kokardka, jakiś diamencik itp.

Bodzinka sliczna ale ja musze miec zawsze dużą torebkę bo nigdy nic nie moge zmieścić ;) Ja z tych bałaganiar torebkowych - wszystko w niej znajdziesz! ;)
 
Ja tez lubie duuuże ale te sa takie śliczne i jako biżuteria ;-) Teraz jak ma wózek to mnie męcza torebki i duże wkładam zazwyczej pod wózek albo wieszam na nim :-)
Nie ida moje kolczyki ...Ale i tak chyba dam rade kupic dwie...Bo dwie pary poszły plus urodzinowa kasa dzisiejsza...
Tygrynka sliczna :-)
 
reklama
Do góry