reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dodatni wynik testu HIV

Marcela, jestem przekonana, że kolejny test wyjdzie pozytywnie, zwłaszcza, że sama mówisz, że nie masz pojęcia kiedy mogło by dojść do zarażenia. Wiem, że to czekanie jest najgorsze, ale MUSISZ być dobrej myśli. Trzymam kciuki.
 
reklama
Byłam u lekarza (mojej ginekolog) no i powiedziala ze trzeba testy powtorzyc ze czesto bywaja pomylki... wyczytalam na innych forach ze u kobiet w ciazy czesto wynik wychodzi pozytywnie falszywy.. nie wiem oszaleje chyba bo na powtorny czeka sie 14 dni... Nie moge normalnie sie pogodzic ze mi sie to moglo przytrafic . Tymbardziej ze z wczesniejszymi partnerami (przed mezem) tylko w prezerwatywie.... Zadnych zabiegow i przetaczania krwi a wic nie wiem. Maz jest zdrowy!!

Skoro mąż jest zdrowy to tym bardziej myślę, że to pomyłka. Ja bym zrobiła ten zwykły, szybki test jeszcze prywatnie i wtedy spokojnie czekała na wyniki tego 14 dniowego.

Powiem wam, że znam chłopaka zakażonego, który ratował potrąconego faceta- musiał mieć jakąś rankę na ręce i się zaraził!!!
Dziewczyny uważajcie, bo wcale nie tak trudno się zarazić!
 
Pocieszę cię, że te wyniki potrafią być fałszywie dodatnie. Ja miałam taką sytuację przed trzema tygodniami z toksoplazmozą. W prywatnym laboratorium 3 razy potwierdzili ze jestem chora i ze to świeże zakażenie tzn. zaraziłam się w ciąży. Przepłakałam te 3 tygodnie mając wizję wrodzonej toksoplazmozy w mojego maleństwa. Aż trafiłam do szpitala zakaźnego gdzie polecono mi jeszcze raz powtórzyć badania i okazało się że jestem zdrowa! I tam własnie pani mnie poinformowała, że prywatne laboratoria bardzo często popełniają takie błędy i u nich już kilkakrotnie okazywało się że osoba której w innym laboratorium stwierdzali ze jest zakażona HIV toxo czy inne tego typu okazywała się zdrowa. Także bądź dobrej myśli! Na pewno będzie dobrze.
 
Kochana u nas w Koninie pewne laboratorium tak pieknie robi "wyniki", że ręce opadają. Kobietce wykryli żółtaczke typu C. Matko co tam sie działo!!!!!! Sanepid do domu jeździł, jakieś leki czy szczepienia całej rodzinie podawali, badania itd A potem okazało się, że kobietka jest w 100% zdrowa!!!! Więc u Ciebie tez tak będzie!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry