reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dolega mi samotnosc

Witajcie mamuśki
misia dobrze że wszystko się ułożyło oki
mamoczarusia poława mam tak ma ubranek nigdy sie nie znosiiii
atati sen to najlepsze lekarstwo na wszystkooooooooooo
 
reklama
atati witaj w klubie.... mi tez dzisiaj smutno:-(.......:-(ehhhh
wózeczek fajowy;-)
agatulka25 witaj w naszym gronie:-) fajowe masz dzieciaczki
 
atati witaj w klubie.... mi tez dzisiaj smutno:-(.......:-(ehhhh
wózeczek fajowy;-)
agatulka25 witaj w naszym gronie:-) fajowe masz dzieciaczki

witammmm
a dziękuje bardzo

po zakupki poszłam szybko sama blaszkę na ciasto pozyczyłam od Teściowej i będe śliwkowe ciacho piekła eksperyment na maślance z neta wyczytane może sie uda
placuszki ziemniaczane leće robić
 
mamaczarusia czemu ci smutno??? nismutaj sie wystarczy ze ja sobie becze :D
trzymaj sie slicznotko :D

agatulka25 nieszczuj tymi smakolykami ja na diecie jestem :SS mam nadzije ze mimo wszystko kulinarne ekscesy sie udaly.. :D
milej nocki
 
e tam nie ma co gadac nawet tylko jedna osoba potrafi mnie tak w dolek wpedzic, dzisiaj juz lepiej ale dalej mi przykro...ale to tez minie
a ty czemu placzesz co???
wózeczek wypas:-) to ten model enjoy? a twój ksiaze wybral sie z misiem na spacer przetestowac wózek? hihihi i cikawa jestem czy wogóle ta folie przeciwdeszczowa uzywac bedziesz hihihi
dalej masz dzien lelocha?hihihi ciekawe okreslenie wyspalas sie wczoraj czy nie moglas?
a czarus od soboty chodzi sam! w koncu! giba sie jeszcze troche ale na czworaka juz nie chce woli na dwóch tylko musze mu chyba kask kupic:baffled:hihihi najgorzej tylko ze na dworzu sie ciska bo chce sam chodzic juz nie za raczke a go puscic jeszcze nie moge:eek:

agatulka25 i jak udala sie nowosc? ja teraz tylko robie sprawdzone przepisy za duzo razy juz sie przejechalam na takich nowinkach:-D

milego popoludnia dziewczeta papa
picture10025.bmp
 
hej:tak:
Czemu tu tak smutno :) Pewnie dlatego że mnie nie było ;-)

Wózek ekstra :-)

Fajowo, że Czarek już sam chodzi.

My dzisiaj zaliczyłyśmy pobieranie krwi. Jutro odbieram wyniki.
Polatałam dzisiaj troche za ubrankiem ale nic mi sie nie podoba . Jutro ruszam dalej.

mhm ciasto śliwkowe :tak: też bym coś zjadła.

Spokojnej nocy mamuską i małym bąbelką
 
hmm miska cos w tym musi byc... ciebie nie ma i wszyscy dolka maja musisz czesciej z nami byc :DD. i co z tym badaniem krwi?? mam nadzieje ze juz totalnie sie uspokoilas.. i jak te zakupy?? zdobylas cos ciekawego??
u mnie lepiej ale szczerze mowiac dopadly mnie ostatnio takie watpliwosci co do przyszlosci ze szkoda gadac..... ehh ksiaze zabic cie to i tak za malo ;d
zaczynam sie bac po prostu o dobro dziecka i czy ten facet wytrzyma ze mna ^^
hormony.... jesli juz dzis on nieumie mnie pocalowac czy przytulic (o sexie niewspomne) to co bedzie jutro???
hehe wral sie na ten spacer z wozkiem ale mu zabronilam!! teraz porownuje wszystkie napotkane wozki z tym naszym i okazyje sie ze nasz wygrywa ( w jego mniemaniu). bidny moj misko ale sie nacirpial przez te jego przymiarki... :D
dzis padalo cale 2 min ale zawsze :DD
a ja spac dalej niemoge.. zwlaszcza jak ksiaze ma wolne... oj jak ja wtedy cierpie.... bole mi dokuczaja no i arbuz pokaznych rozmiarow rowniez...
dzielny czarus!!! kup mu ten kask a bedziesz spokojnijsza... ja uwielbiam ten "kaczy" chod dzieciaszkow!! ty szczesciaro :D
buziaki dla wszystkich dzieciaszkow i milego dzionka
mamuski jestescie wielkie!!!
 
spoko atati jeszcze sie doczekasz .....:-Djak twoje malenstwo bedzie biegac
kaczy powiadasz:-D no tu masz racje hihihi faktycznie lepiej bym tego nie ujela

pada no popatrz to jednak folia do wózka tez ci sie przyda:happy2:

a czemu mialby z toba nie wytrzymac? taka "upierdliwa":-)sie zrobilas? mysl pozytywnie a wszystko gladko sie ulozy nie ma co sie dolowac i zamartwiac na zapas, wszystko jest do przetrzymania nawet brak tulasków chociaz wiem jakie to trudne zwlaszcza wtedy kiedy najbardziej tego potrzebujesz pomysl ze zaraz bedziesz miala przy sobie malenka istotke ktora bedziesz mogla tulic do woli:-D

ja mam za to dzisiaj dzien lelocha:-D po wczorajszym bigosie:baffled: robie tylko to co musze i nic pozatym:rofl2: cos mi sie tez nalezy a co i czarek zaraz idzie spac i jak tez:-)

milego popoludnia:rofl2::rofl2::rofl2:
 
witam:-D

Sukienusia do chrztu kupiona :tak:

Badania krwi dobre, niunia nie ma anemii ale płytki krwi są wyzsze niz powinny.

A tak poza tym to nerwówka przed chrzcinami.
Mój m. musi kupic koszule bo sie okazało że wszyystkie na niego za małe po tymm jak przytył. Dobrze, że mu kazałam przymierzyć, bo ciekawe co by zrobił w niedziele. Szkoda gadać. Faceci...
Dobrze że mama mi pomoże bo na tesciową oczywiscie nie moge liczyc, a ona sama sie niczego nie domyśli.

I tak ogólnie to mam juz doła, bo od 1 pazdziernika do pracy a czas tak szybko leci. :-(

Mam pytanie jak dodac zdjecie bo nie moge?
 
reklama
oj misia cos mi sie wydaje ze ta latwiejsza czesc masz juz za soba... bo jak ja mam isc z ksieciem na zakupy to wrrrrrrr.... nawet ja nie jestem tak wybredna.. mowisz zatem ze to juz w niedziele?? calym sercem jestesmy z wami!!! ciesz sie tym pieknym dzionkiem i przestan latac!! a tesciowa wiadomo... nie ma jak pomoc mamuski :D

ja ostatnio bije rekordy w niespaniu... ehhh chodze juz jak takie zombie.. ale bole noca mam okropne... fasolek ma tez humory ostatnio... raz buszuje jak taki wariat a nastepnej nocki cichutko... :D
dziewczeta juz za 20 dni moje skarby beda tu wszystkie ze mna!!! juz sie doczekac niemoge!!!
uj zapowiada sie kolejna noc pelna wrazen.. brzucho twardy i zaczyna bolec... no nic jutro napisze wiecej
milego dzionka
i pisac mi tu wiecej!!
buziaki slodziaki
miska sprawdz maila :DD
 
Do góry