reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dolega mi samotnosc

hello:-)

paskudnie zimno dzisiaj brrrrr atati ta to ma dobrze......:cool2:

mój synuś dzisiaj przespał całą nocke:szok:-ciekawe czy to sie jeszcze powtórzy:eek: oby hihihi

mikusia ja tu czytam twojego posta z myślą że ty jakąś romantyczną kolację z mężusiem zamierzasz albo wypad jakiś na miasto a ty tu z praniem wyjeżdzasz....:zawstydzona/y: robota nie zając hihihih trzeba bylo wykorzystać wolną chate:-D ile ja bym dała za to:tak: choć raz....

ja też mam nk ale jakoś nie ciągnie mnie ta stronka:sorry: w sumie to nie wiem dlaczego:-p

misia mam nadzieję ze mała ma sie lepiej po antybiotyku znam ten ból:-(
a co do smarków.... masz taki aspiratorek do nosa? polecam super sie smarki nim wyciąga nawet te najglębsze:happy:hihihi

spadam bo mężulek z ryb wrócił a tu obiadu brak hihihi
milego popołudnia papaśki
 
reklama
czesc
ja tam wchodze na nk, jeżeli chcecie wysle wam link z moim kontem to mnie dodacie, wyslecie mi zaproszenie, bedzie miło mi wiedziec z kim rozmawiam, bo tu nie chce mi się wklejac zdjec. To dajcie odp, czy chcecie mnie zobaczyc hihi

no robota nie zajac, ale tez mam dosc ciaglego syfu w tym domu, bo nawet nie mam gdzie tego pochowa c hehe np, za mało miejsca na zmywarke by mozna gary schowac, za mało miejsca w łazience, by przechowywac sterty prania ba nie mówiąc o suszeniu, a o innych rzeczach nie wspomne bo jak wracam ok 16 do domu to Mila chodzi za mną krok w krok i naprawde ciezko mi cos zrobic

w pracy meksyk, tym bardziej ze dzisiaj i jutro mamy kontrol, wiec tzreba pracowac na pełnych obrotach:sorry:a ze ja stazystka to wszysycy mnie wołają non stop by zaległości podgonic ach szkoda słów ba jeszcze mają pretensje ze sie nie rozdwoje

Misia zdrówka dla córeczki, a powiedz mi jak to jest w żłobku na ile dzieic pzrypada jedna pani??
 
hejka.
To dawaj mikusia ten link poogladamy sie troche.:-D
A w złobku to różnie na takich maluszkach jest mało pan(4) bo dzieci jest kolo30 zapisanych, no ale wiadomo ze nigdy nie ma kapletu.

A na mojej gr. (2-3Latki) to jest 6 pan + 2 salowe do pomocy na 60 zapisanych. To wydaje sie nie do ogarnicia ale jest ok.

Mała jakby lepiej tylko ze dzisiaj doszła jej chrypka:(((

Jutro do kontroli. ZNOWU :wściekła/y:

Narazie spadam
 
Helo!!
A co tu takie pustki.
Mamoczarusia juz po Hausie :-D

Niunia była dzisiaj na kontroli i zdrowieje.:-D Nareszcie. W poniedziałek rusza z mamusia do złobka. Mam nadzieje ze szybko nie zachoruje. A jesli to na pewno nie pójde do tej lekarki co ostatnio.

Pogoda do d...

No to spadam spać ;-)
DOBRANOC
 
czesc dziewczynki:tak:
ja tu tylko na chwilkę, bo czasu brak:szok: ale od jutra nasz upragniony weekend, tylko przeżyć w pracy te 8 h i będzie oki, a to będzie ciężkie, bo ostatnio mam żmudną robotę i nudną:crazy:
link do mojej nk prześle Wam na priva ale jutro wieczorkiem, ja zmykam powoli wykąpie małą i siebie i poczekam na seriale, a najpierw rozwiesze w łazience pranie i porozwieszam:tak:i trochę uprzątne
 
hejka:-)
ja dziś cały dzień bez interneta:wściekła/y: zmieniam operatora-chyba jestem uzależniona od łącza:sorry:

mikusia to pracowity wieczór masz dzisiaj

misia ta tak dzisiaj też już po hausie:-( hihihi mam nadzieje ze z mała coraz lepiej

spadam bo śpiąca jestem, spokojnej nocki papapa
picture10879.jpg
 
reklama
cze Dziewczynki:happy2:
ja jak zwykle na nic nie mam czasu:eek:, doba u mnie powinna miec 36 godzin co najmniej, ciezko mi sie przestawic z ciagłego siedzenia w domu na prawie 9 godz poza domem:shocked2:, ale i tak z dnia na dzień jest lepiej, juz sie przyzwyczajam, nie jest ak yragicznie jak na poczatku:tak:
misia zaproszenie przyjęłam:tak:miło poznac, ale wszystkich fotek nie zdazyłam obejrzeć
a gdzie reszta dziewczyn????
 
Do góry