reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dolega mi samotnosc

A co tu taka cisza??:szok:
Hej panienki,gdzie sie podziewata??:-p
Ja juz wymyslilam co kto ode mnie dostanie...i zaznalam troche duchowego spokoju:-D hehe...naprawde,bo mnie to sen z powiek spedzalo...czas goni,juz grudzien za pasem...a to jeszcze trzeba pochodzic po sklepach poszukac...ale juz aby tyle,ze wymyslilam-teraz bede szukac:cool2:

Bylam dzisiaj na tym badaniu bioderek,pan lekarz i panie pielegniarki nadziwic sie nie mogly jaka moja Maja spokojna....:-) zaplakala tylko raz jak lekarz przylozyl jej do bioderka ten....:eek: no,jak to sie zwie?:confused2:nie wiem...najpierw posmarowal zelem i pozniej jezdzil OWYM przedmiotem co nie wiem jak sie nazywa....mniejsza z tym.No wiec mala zaplakala bo to pewnie zimne bylo,ale szybko sie uspokoila i byla grzeczniutka:tak:

A teraz to ja juz spac ide...bo kurde nie wyspalam sie dzisiaj...mala spi a ja sama sie budze....nie wiem po co:wściekła/y:wybudze sie...15 do 20 minut minie zanim zasne..i takie mam..spanie na raty.
 
reklama
hej ja jestem dzisiaj w kiepskim humorze:cool:
w pracy nawet ok, ale coraz bardziej wkurza mnie takie mijanie sie np. nie mozemy nawet nic uzgodnic, bo za krótko sie widzimy:sorry:
jednym słowem mam dość
w pracy nawet ok, dzisiaj miałam neta, bo nie było jednej pracownicy i siadłam na jej miejsce, jutro pewnie dzień tak za szybko nie zleci bo zanudze sie tam chyba jak czegos sensownego mi nie wynajdą
 
czesc dziewczynki

Ale ja za wami tesknie. Ostatnio jednak Maja coruje cały czas i za bardzo juz nie mam mocy przy kompie siedzieć.
W poniedziałek wróciła do złobka i dzisiaj spowrotem ma katar. Wiec zrobiłam tymm głupim baba awanture, Wiec dzien nie zaczał mi sie najmilej, bo najpierw mała zwymiotowała a potem ta awantura.
Pod wieczór twz wymiotowała ale juz spi wiec moze czyms sie zatruła. Na szczescie maz ma jutro wolne wiec z nia zostanie.

Mamo czarusia ale ten twój synus ma sliczne autko, moze zabierze gdzieś moja Maje :-D

Jolka jak mojej Mai robili usg bioder to tez była spokojna, smiała sie a na koniec pusciła bąka. :-)

tak bym chciała miec wiecej mocy zeby tu zagładać.

Buziaki kochane , dobrej nocy dla waszych pociech

Spadam, bo mam spotkanie dzisiaj z dr Hausem;-)
 
Miasia ja też wczoraj miałam z Hausem spotkanko uwielbiam gościa :))
i jak małą cos jej zaszkodziło czy taki incydent moze od katarku??

ja dzis na 2 zmianę tradycyjnie młody juz prawie zdrowy moze ze 3 razy dziennie odkalsznie ale pełny enerii jem juz porządnie właśnie 2 miseczki podziubał makaronu suchego bo sosu neichciał :pPP
pogoda superrr
 
hej
ja dr housa nie oglądam:no: po barwach szczescia poszłam wczoraj spać po 21:szok:, ale wyspałam sie za wszystkie czasy
humor zdecydowanie lepszy

Misia a moze Maje złapała grypa jelitowa???

My odpukac jak narazie zdrowi,
tez nie mam na nic czasu, jak wróce z pracy to czas leci stanowczo za szybko:rofl2:
 
hej
ja dr housa nie oglądam:no: po barwach szczescia poszłam wczoraj spać po 21:szok:, ale wyspałam sie za wszystkie czasy
humor zdecydowanie lepszy

Misia a moze Maje złapała grypa jelitowa???

My odpukac jak narazie zdrowi,
tez nie mam na nic czasu, jak wróce z pracy to czas leci stanowczo za szybko:rofl2:
takim to pozazdrościc ja juz mam dośc tych chorób wirusów a wsio przez to że mrozów brakk
mi tez czasuu brakuje stanowczoooo
w sobote idziemy na mini kolację zapomniałam teściowa Barbara imieninowa kolacje a kurcze przed wypłatą wrrrrr
 
cze
my jednak dzisiaj zostaliśmy w domu:tak:, mąz odsypia ciezki tydzień pracy, szczerze mi tez nie za bardzo chciało sie isc:szok: cóż naprawde starzeje sie, nie wiem skąd kiedys czerpałam tyle siły na wyjscia:no: a teraz szkoda słow taki domownik ze mnie heh
ale jak pomysle ze znowu w pon do pracy a w domu nic nie zrobione by było przez wyjscie a i ze Milenke trzeba by było do tesciowej to mi sie wyjsc odechciewa, ale za to jutro rodzinnie wyjdziemy we 3 do kawiarni na lody pączka i kawe:tak:i to mnie satysfakcjonuje
 
cześć dziewczęta:-)
ale byłam zalatana:sorry: ale prezenty już mam kupione-w większości:tak: staralam się też o pracę i to latanie na rozmowy a później się okazało że jednak na lewo u nich nie da rady:shocked2: no cóż za duże zamieszanie rezygnować z wychowawczego wypowiadać umowe u poprzedniego pracodawcy także posiedze sobie ecze w domu

Jolka jak tam prezenty? co wymyśliłaś, ja wpadłam na to że mojemu na mikołaja kupie rękawiczki neoprenowe:-D takie typowo na ryby na ten ziąb jaki mam teraz za oknem a one z takiego nieprzemakalnego materiału:happy: gorzej z prezentem na święta bo wędki to ja wybrać nie potrafie:no:

chciałabym kupić czarkowi stolik edukacyjny tylko niebardzo wiem czy on nie jest na niego już za duży:eek: a kupie i się okaże że mu nie pasi hmmmm:eek:

jak tam u was bale andrzejkowe? działo się coś?;-)

mikusia tak się chyba z wiekiem dzieje że człowiek staje się domatorem heh ja jeszcze tak niedawno w piątki i soboty latałam na balety a ostatnio jak byłam z kumpelą na browarku i wróciłam o 23 to następnego dnia jakbym pół nocy balowała tak się czułam:shocked2:

dziewczyny co oglądają dr. hausa nieźle nas urządzili w czwartek co powtórki znowu kurde puszczają:wściekła/y: chyba nie stać ich na 6 serie:wściekła/y: ale jest do obejrzenia na stronie seans24 tylko to już nie to samo:sorry:

misia co tam z małą? co tak się jej te choróbska łapią? trzymajcie się zdrowo dziewuchy:rofl2:

pogoda do bani:crazy: jesteśmy dzisiaj uziemieni bo leje:crazy: a tatek na rybach:shocked2:
wieć piszcie dziewczyny bo ja tu dzisiaj chyba cały dzień spędze hehehe papaśki
 
z nudów zabrałam się za zrobienie mojemu alergikowi pasztetu samorobnego;-) i w końcu znalazłam też przepis na ciasto bez jaj no i pieczemy:-D buziaki
 
reklama
Jolu 100 lat

W dniu urodzin Twych kochana
Życzę szczęścia pod dostatkiem.
Aby troski i kłopoty
Odpłynęły gdzieś ukradkiem.

Słońce niech Ci zawsze świeci,
A na twarzy uśmiech gości.
I by nigdy Ci nie brakło
Marzeń, wiary i miłości.
 
Do góry