reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dolega mi samotnosc

reklama
hej:-D

łeee ale numer z tymi urodzinami hihihhi ale faktycznie jolka szkoda że na prezenty się nie zalapalaś a mnie właśnie się coś niezagadzało bo przecież masz podane że masz w lutym na swoim profilu:happy:tam cię podejrzałam:rofl2: hihihi

misia jak tam mała co ona taka łapiąca wirusy co?? normalne to w żłobkach?

jolka dawaj fotkę małej:sorry: a i z tym paszportem bezsens zawsze myślalam że jak dziecko się rodzi na terytorium danego państwa to obywatelstwo dostaje automatycznie:eek:
buziaki
 
Chcialas to masz :-)
Dzisiaj znowu kluta byla:-( a jedno bejbi tam tak mocno krzyczalo:-:)-:)-(
okropnie...wrecz wrzeszczalo...chyba jakis uraz mialo do igly.

Ani ja ani maz nie mamy niemieckiego pochodzenia...widocznie nie wystarczy sie tu urodzic by dostac...zbyt piekne by to bylo.

Kurde mnie ta nuda to normalnie juz dobija...juz chce by byl wieczor,isc spac ...
Z tych nudow to nic mi sie nie chce:-D a miala bym co robic...np. posprzatac,ale nie mam ochoty,jestem tak slaba,ze z trudem robie to co musze....a to co nie musze...niech poczeka;-) robota nie zajac-nie ucieknie...jak to mawiaja.
Jak mala zacznie raczkowac to podlogi bede musiala codziennie szorowac...wiec teraz korzystam,ze jeszcze nie musze;-)

zapalimy papieroska...
 

Załączniki

  • SD532238.jpg
    SD532238.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 37
łoł Jolka jak ona już się na rączkach trzyma:tak: superrrr silna dziewuszka:rofl2:
ale chyba do ciebie podobna co nie?

a co tam tak często na szczepienie latasz?
no nasprzątasz się nasprzątasz znam to z autopsji:sorry: straszne to tymbardziej jak się ma psa:growl:heh niezazdroszcze:sorry:
a ciebie co osłabienie jesienne cię dopadło? ja jak nie mam chęci to łapie za napój energetyczny:happy: i lece dalej hihihi tylko potem czasem trudno zasnąć:oo:

teraz ja pędze na pecika hihihi
 
Do mnie podobna?? a gdzies Ty mnie widziala,ze tak sadzisz??:-);-):-)
Nie..to caly tata...moze sie Wam to wyda glupie ale ona od razu jak z brzucha wyszla to mi sie wydawala do niego podobna.:tak:i tak jest...kazdy kto ja widzi twierdzi,ze caly tata.

Teraz co dwa tygodnie bede na szczepienie latac...8 szczepionek co 2 tygodnie:confused2:to sie najezdze.

Wlasnie...ja taki napoj energetyzujacy to bym musiala rano wypic....a rano to pije kawe...po poludniu juz nie moge kawy bo zasnac nie moge...czasem mam napad na cole...potrafie caly litr wciagnac...i tez wtedy spac nie moge:eek:

Taaak,ja przy moim psie to i tak codziennie odkurzam,bo na tych swoich klakach wnosi caly syf:crazy:

O! musze uciekac...mala slysze,niespokojna dzisiaj po tej szczepionce cos...ale goraczki nie ma...37,5 to raczej nie goraczka?? jeszcze wieczorem jej sprawdze po kapieli.
 
lece na "pierwszą miłość" bo paweł się wczoraj "bzyknął" ze swoją byłą i musze zobaczyć co się bedzie działo hihihi papaśki
 
cze laski ale mam dzisiaj skopany humor:sorry: wiecie sama nie wiem czego chce nic mi nie pasuje cały czas czepiam sie meza:szok: no czasem słusznie a czasem nie wiem czemu, dosłownie płakałabym cały dzień:confused2:
a z praca tez róznie raz mi pasuje raz nie:szok:
 
no jednak jej nie bzyknął:sorry: hihihi

Jolka ty masz swoje zdjęcie w profilu i tak mnie sie wydawalo że do cię podobna no a twojego faceta nie widziałam:rolleyes2: więc mi tak bardziej do ciebie wydawało się:laugh2:
a na co tyle szczepionek ty masz????:eek: tak tam szczepią czy masz dodatkowe kupione jakieś???

mikusia tak czasami bywa z nami;-) najważniejsze to się samej nie nakręcać tylko pomyśleć że w końcu nie ma co się denerwować o pierdoły:tak:
uśmiechamy się i leć dać buziaka mężowi na zgode:happy:
papaśki
 
reklama
Mala juz wykapana...dzisiaj predzej,bo zlego humora ma o 7 juz widzialam,ze oczka trze to szybko kapiel przyszykowalam...po kapieli piastki pchala do buzi a jak jej reke zabralam to ryk:szok: jakbym ja ze skory obdzierala.
Juz myslalam,ze cos ja boli,bo dostalam masc i musze jej wejscie do pochwy smarowac,bo ma tam taka jakby blonke,ktora ma sie rozejsc i myslalam,ze moze ja szczypie....a ta moja lekarka zamulona...mowi mi jak mam smarowac,ze wacikiem tak naciskajac ale ile razy dziennie to nie powiedziala...a ja zapomnialam sie spytac:confused2: a 8 szczepionek po prostu...ja nic dodatkowo nie wykupywalam.:no: dzisiaj dostala przeciwko pneumokokom.

mikusia wiem jakie to uczucie gdy nic nie pasuje.:sorry:

ja tez mam dzisiaj nerwy ...sama na siebie,bo z nudow co chwile cos jem...jestem ten typ co je by se humor poprawic :-D a pozniej narzekam,ze nie moge schudnac.:rofl2: pic mi sie ciagle chce(pewnie przez fajki) pije ciagle wode gazowna,mam brzuch wzdety i zly nastroj z tego tytulu:wściekła/y:

Ehh...ide pod prysznic,mala ledwo polozylam,przytulila sie do pielusi oczka zamknela i spi...ale zaraz pewnie bedzie wyskakiwac:-)
 
Do góry