reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dolega mi samotnosc

reklama
lece na "pierwszą miłość" bo paweł się wczoraj "bzyknął" ze swoją byłą i musze zobaczyć co się bedzie działo hihihi papaśki


ooo dawno nei ogladałam tego serialu hehehhe choć na beirząco jestem dzieki Tobie :pP
a jednak nei bzyknął uuu była by afera a to w serialach najlepsze

cze laski ale mam dzisiaj skopany humor:sorry: wiecie sama nie wiem czego chce nic mi nie pasuje cały czas czepiam sie meza:szok: no czasem słusznie a czasem nie wiem czemu, dosłownie płakałabym cały dzień:confused2:
a z praca tez róznie raz mi pasuje raz nie:szok:

poprawy humoru życzę
ja ostatnio pozytywnei sie nastawiam na prace bo musze ją zdobyc mam próbny do końca czerwca jak i 15 innych osób a 10 chyab tylko zatrudną więc jest strach
ja nei wlizuje się szefostwu robię co mam robić czasem sama sie wyrwe by coś zrobić i staram sie nei ściemniać

i wsio ostatnio lepsze jak i moje nastawienie sie zmieniło
ob i Tobie sie udało
 
dzień doberek:-D

mikusia jak tam humorek dzisiaj? mam nadzieje ze lepszy:rofl2:

picture11555.jpg


Jolka a widzisz bo tutaj za pneumokoki płacimy dodatkowo:no: a mała pcha rączki to moze zęby już jej zaczynają się wyrzynać:laugh2:

a ja dzisiaj czarucha nie kłade spać w dzień może będzie spał lepiej w nocy?:sorry: obyyy- jestetm ciekawa czy damy rade do 19-stej:baffled::oo:
 
długo nie wytrzymał:rolleyes2:
napisałam posta odwracam się a on już śpi:eek: na podłodze na klęcząco z głową na samochodzie:-D kurde mogłam pstryknąć fotke:-p
 
hey dziewuszki humor już troszku lepszy, ale nadal brak czasu na cokolwiek, ale jeszcze 2 dni i weekendzik:tak: w pt musimy skoczyć na duze zakupy bo w naszej lodówce i zamrażarce zapanowały pustki :szok::-D
w pracy czas pędzi jak szalony, a to dobrze, bo nienawidze sie nudzic
lece wyciagnąc pranie i porozwieszać
papa
 
Hej,ja mialam dzisiaj ''ciezki'' dzien;-)...rano pojechalismy do kolonii...zalatwili co mileli zalatwic...w drodze powrotnej zalapali sie na korki..bo jakas ciezarowka sie przewrocila i przez to godzine dluzej wracalismy do domu...jak juz wrocilismy to maz doszedl do wniosku,ze juz do pracy nie jedzie ..ale za to drzemke sobie utnie..OK on poszedl spac a ja wzielam mala i na spacer..po drodze natknelam sie na sklep ,w ktorym super kiecka tylko 13;99 € wiec musialam wejsc i kupic(pozniej jak sie mezowi pokazalam w niej to widzialam,ze mu sie podobam ;-))
Przyszlam do domu,szybko obiad....i pojechalam na zakupy i solarium(skorzystalam ,ze maz w domu) wrocilam ,wykapalam mala....pozniej siebie,obejrzalam jakis film i na koncu zajrzalam na BB
Aha!! zapomnialam o najwazniejszym(najstraszniejszym) jak wrocilam z zakupow...patrze na mojego psa-lize lape...ukucnelam i patrze a on!!(szkoda,ze nie ma emotikony,ktora placze)ma wrosniety paznokiec w lape!! myslalam,ze serce mi peknie!!okropny widok....ja zawsze mu paznokcie obcinalam....ale ostatnio byl u pani,ktora go strzygla(moj pies to shih-tzu)wiec pomyslalam(bez sensu)ze spojrzala tez na jego pazury.Nie spojrzala.A ja calkowice zapomnialam.
Z mezem sie poklocilam....bo ma do mnie pretensje...ale od kiedy sie pojawila mala to ja zapomnialam o psie...pamietalam tylko by z nim wyjsc :zawstydzona/y: Boze jak mi jest teraz mojego cziko zal...:hmm:
Jutro maz jedzie z nim do weterynarza...
Paznokcie mu sie same na scianaja...nie trzeba obcinac.....ale on ma dwa tak ...w takim dziwnym miesjcu...wyzej,gdzie ich nie zdziera i trzeba obcinac....a glupia ,bezmuzgowa pani,przez to,ze pojawilo sie dzieciatko w domu zapomniala:zawstydzona/y:
 
Jolka mam to samo z psem to że w domu się pojawia dziecko to chyba normalne że schodzi na dalszy plan:sorry: a sama mu tych pazurkow nie podetniesz? moj m ostatnio też obcinal taki z lekka wrośnięty:confused2:

a ja się opiłam znowu taigera i spać nie mogę:eek: a jak próbuje to się zaczynam denerwować że nie mogę i wtedy jeszcze gorzjej:crazy:

ehhh czarek mi ostatnio odmawia jedzenia nie wiem on tylko rano kaszke i na wieczor mleko w ciągu dnia udaje mi się tylko w niego wmusić bananka:sorry: nie wiem może agatulka albo mikusia miałyście z czymś takim do czynienia???? bo czarek do tej pory wcinal bez problemu wszystko co mu dałam:-( może to taki okres przejściowy abo na zęby co???

Jolka pokaż psiaka:happy:
 
mamoczarusia z naszym psem jest wiekszy problem...mu juz ten palec tak spuchnal i krew sie pojawila:-( maz jest teraz z nim u weta...
a oto on :-)
 

Załączniki

  • SD532100.jpg
    SD532100.jpg
    26,4 KB · Wyświetleń: 39
  • SD532091.jpg
    SD532091.jpg
    19,6 KB · Wyświetleń: 38
reklama
cze
ja po wizycie u gina, niby wszystko ok ale stwierdziła ze mam lekki stan zaplny i antybiotyk:sorry: na 5 dni, potem globulki dopochowe , i za jakis czas do kontroli
skasowała 120 zł ale zrobiła tez usg, dokładnie zbadała pogadałyśmy a nie tak jak na fundusz 5 minut i "następny:wściekła/y:
kolejna stówa leki, ale na zdrowiu sie nie oszczedza, nawet nie chce mysleć w co moga się przerodzić latami nieleczone stany zapalne
a i te moje krókie okresy jej sie nie podobały:no: ale kazała z tym poczekać jak hormony ok
załamka waże 60 kg:szok::wściekła/y:
 
Do góry