reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dolega mi samotnosc

Dziekuje atati. Z nia sie juz gadac nie da ale jeszcze mam tesciowa a jak nie to w sobote maja przyjsc trzy dziewczyny w sprawie niani. Zobaczymy jak bedzie.
Juz sie uspokoilam :)
 
reklama
izulka na pewno bedzie dobrze ;-) szkoda że nie mieszkamy w tym samym mieście z przyjemnością bym ci pomogła:tak: ale nie martw się na pewno znajdziesz nianie no a 3 to już jest z czego wybierać na pewno jakaś ci i dzieciom przypadnie do gustu trzymam kciuki będzie dobrze:happy:

atati też wpadniesz w ten rytm:tak: troszku organizacji i ok chociaż ja jak czarek był taki malutki to wszystko robiłam jak on spał a potem się scwaniłam i wszystko robiłam jak on nie spał wkładałam go do leżaczka i zabierałam go do pomieszczenia w którym ja byłam i opowiadałam mu co w danej chwili robie i o dziwo siedział spokojnie i obserwował i tym sposobem mogłam się też kulnąć jak on spał:rofl2:
nie ma się co martwić na zapas a nóż się wszystko ułoży:sorry: pozytywne nastawienie i głowa do góry;-)

Jolka a wracając do tematu zabawek na allegro znalazłam kiedyś zestawy zabawek fisher price i inne oryginalne w takich zestawach fajowych od mat edukacyjnych po pchacze i stoliki edukacyjne w jednych zestawach i wcale niedrogo bo taki komplecik (dość spory) z 200-300 zł sama bym go kupiła ale my mamy część z tych zabawek już a na reszte już jest za duży no chyba że ty wolisz nowe nie używane to wtedy spoko:happy:

a teraz lece na spacerek bo śliczne słoneczko świeci papa
 
Ostatnia edycja:
Izulka glowa do gory..przykre,ze Twoja mama jest taka..ale coz,moja jest tez nie lepsza:no:

Atati Niemcy,Niemcy mnie tak wspomagaja:rofl2::cool2: hehe...ja powoli tez wpadam w rytm,tak jak kiedys leniuchowalam tak teraz mam dzien zaplanowany od rana do nocy.85 kwadratow same sie nie posprzata...a jeszcze trzeba z psem wyjsc,wyprac(chociaz to najmniejszy problem,pralka pierze,hehe)pozniej trzeba to rozwiesic i sortowac,prasowac...:confused2:zakupy,gotowanie...w miedzyczasie oczywiscie mala...wiec mowiac szczerze to mi dnia brakuje...czas zapier....jak pociag ekspresowy.:-D Niedawno ja rodzilam a juz niedlugo Swieta:eek:

Mamaczarusia mi nie zalezy na nowych zabawkach...hustawke ''samohustajaca'':-Dwylicytowalam na e'beyu tak samo karuzele ''swiecaca''z fisherprice.Ale to akurat mnie rozczarowalo...4 baterie R20 wyczerpaly sie w 2 tygodnie.:eek:A kosztowaly 10 € i to jeszcze w promocji i duracel-niby najdluzej dzialajace.
A z tego katalogu to nie zamawialam tylko zabawek...ale wanienke,ramke na zdjecia na 12 miesiecy(tzn. wokol wklada sie male zdjecia po kolei jak dziecko ma 1,2,3 miesiace itd. i najwieksze po srodku jak ma roczek:-))pare grzechotek i gryzakow,mate edukacyjna wlasnie...pare body z dlugim rekawem,bo mam mnostwo ciuchow co podostawalam ale z body wlasnie bida...i jeszcze pare innych drobiazgow...
Po co kupowac nowe zabawki?? tez bede siedziec na e'beyu i patrzec.

Ja tez musialabym ruszyc D... i wyjsc na spacer,chociaz bylam wczoraj i przedwczoraj,bo ladna pogoda sie zrobila...czasem z chata dam sobie na luz...ale pozniej taki balagan sie zrobi,ze nie moge sobie z nim poradzic:szok:

Ide sie ruszyc,mala w hustawce to sie ubiore za ten czas.Nara.
 
hej dziewczeta przedewszystkim zdrowka wam i dzieciaszkom zycze bo u was to chyba juz epidemia jest... u nas.... ee niebebe was dobijac :D zapraszam do cieplych krajow
mam pytanie JAK WY SOBIE Z TYM WSZYSTKIM DAJECIE RADE???? sprzatanie gotowqanie karmienie zakupy mycie karmienie spacery karmienie pranie karmienie prasowanie kamienie??? mi rowniez hormony szaleja... boziu jak ja bym chciala miec tu kumpele ..... myslalam ze jego kumpele dadza mi szanse a tu dupa....
wciaz czekam na odpowiedz w sprawie becikowego. w swietle prawa mi sie nienalezy ale zlozylismy papiery mimo wszystko i wciaz sie ludze ze jednak dadza. poza tym zle wiesci. ksiaze po urlopie wraca do pracy na 2 tygodnie a potem bezrobocie bo swinie niechca mu dac stalego kontraktu a w swietle prawa po uplywie roku musza mu dac staly albo wyslac na 3 miechy na bezrobocie ..wrrrrrrrrrrrr masakra nie wiem jak sobie rade damy z tymi wydatkami


mikusia niesmutaj sie plz pisz do mnie na gadulca glowa do gory
jolka a ty gdzie jetes ze tak ladnie cie wspomagaja?? tez tak chce

trzymajcie sie slicznotki!!!! i wciaz czekam na zaproszenia na nk :DDD lece bo czas kapieli :D
buziaki dla was i waszych pociech

atati jakoś radzimy chyba każda musiała sie wdrożyć w to ten rytuał
ja teraz nowa praca ale zmianowa wiec albo na rano albo na 14/15 więc w domu porobię obiad wtedy na 2 dni zrobie itp
wieże że i ty sie wkręcisz
na początku te spacerkiiii jejku jak fajnei jak maluch spał to prasowałam lub odpoczywałam


Hej dziewczyny jestem zalamana. Kur... poprostu myslalam ze mnie szlak trafi jak wrocilam do domu az sie poplakalam. Musialam zostac chwile dluzej w pracy tak wiec bylam w domu 19.40 i sprawa wyglada tak wchodze do domu moja mamusia juz ubrana w kurtce i gotowa do wyjscia dzieci nie wykapane nie spia pierd.... jak siemasz a ona do mnie z morda i wychodzi wiec ja za nia a dzieci w ryk uspokoilam dzieci i ja zlapalam i mowie czy w niedziele dama raczy przyjechac bo ja ide do pracy a ona ze nie wiec ja do niej w takim razie oddaj mi klucze i zabierz rzeczy w tej chwili a ona ze nie bo ona ma prawo tu mieszkac a ja na pol osiedla do niej jakie kur... prawo??!! a ona z morda na mnie i z beszczelnym usmieszkiem zebym sobie radzila sama wiec powiedzialam ok. Dzwonie do K i mowie mu co sie stalo a on na to : Pakuj jej rzeczy i wystaw przed drzwi a jutro zmieniamy zamek. Usiadlam i zaczelam plakac jestem zalamana nie wiem co robic. nie mam niani do dzieci w niedziele musze byc w pracy K tez. Dlaczego ja taka glupia jestem??

Dziekuje atati. Z nia sie juz gadac nie da ale jeszcze mam tesciowa a jak nie to w sobote maja przyjsc trzy dziewczyny w sprawie niani. Zobaczymy jak bedzie.
Juz sie uspokoilam :)

Izulka okropna sprawaa wspólczuje ale widze głowę masz na karku nianie juz szukasz i dobrze choć żle że tak z mamą się pokąbinowało

moja dziś dzwoniła byśmy przyjechali na święta oni chcą kupić nam bilety a ja planuje im zrobić psikusa i to im kupić bilety by do nas przyjechali hehehhe bo nie byli jeszcze u nas od przeprowadzki
 
hej dziewczynki:-)
co tu takie pustki????
co u was ???
jak weeknd???
ja byłam z wizyta u siostrzenicy wczoraj-porażka, przez zachowanie mojejn siostry:no::no:, rozumiem ze mozna sie martwic o zdrowie dziecka, ale kazdego traktować jak siedlisko zarazek to juz pzrzesada, dosłownie ona nie pozwiliła nam sie zblizyc do tego dziecka:sorry:to po co zapraszać:no:
a Milence to było przykro jak była odganiana non stop

ja zaraz jade do tesciowej z Milą bo drze sie ze chce do babci, a M w pracy po południu nas zabierze
 
hej dziewczynki:-)
co tu takie pustki????
co u was ???
jak weeknd???
ja byłam z wizyta u siostrzenicy wczoraj-porażka, przez zachowanie mojejn siostry:no::no:, rozumiem ze mozna sie martwic o zdrowie dziecka, ale kazdego traktować jak siedlisko zarazek to juz pzrzesada, dosłownie ona nie pozwiliła nam sie zblizyc do tego dziecka:sorry:to po co zapraszać:no:
a Milence to było przykro jak była odganiana non stop

ja zaraz jade do tesciowej z Milą bo drze sie ze chce do babci, a M w pracy po południu nas zabierze

łomatko ale nadopiekuncza mama z siostry wspólczuje

u mnei weekend pracowicie bo na 2 zmianę mam ale ciągnę tak poniedziałek i wtorek bo na arzie nam pozwalają godzin bić to dobrze akurat na święta hehehhe
 
:szok: ale pustoooooo

izulka jak tam opiekunki? jakaś ci się spodobała? mam nadzieję że wszystko się ułożyło

mikusia miejmy nadzieje że twojej siostrze to przejdzie:sorry: może następnym razem będzie lepiej i Milenka będzie mogła choć za rączkę małą potrzymać:happy:

a powiedzcie mi czy zapaleniem oskrzeli można się zarazić?:eek: bo moja bratowa przyjechała do nas z chorym bratankiem no bo ponoć nic mu nie jest już bo nie kaszle:eek: ......ale kaszlał:crazy: troche a do kontroli ma iść dopiero jutro.......

a ja się w sobotę wyrwałam wieczorkiem na browarka z kumpelą:tak: ale dziwne uczucie tak się z domu wyrwać:sorry: za to mój brzdąc beze mnie zasnął ale za to budził się co pół godziny i wstawał w łóżeczku i patrzał w kierunku drzwi:-( myślałam że jak zanął bez problemu to będzie ładnie spał a tu porażka..... może powinnam wychodzić z pokoju jak on zasypia i nich tylko tate widzi???

Jolka a ciebie gdzie wcieło??? latasz po ebeyu czy jak to tam się pisze????

spadam bo pierwsza milość się zaczyna:-D papaśki
picture11425.jpg
 
Ostatnia edycja:
Jestem:-) a jakos ostatnio te dni mi tak uciekaly,ze nie mialam czasu tu zajzec.
Jedziemy na Swieta do polski,mysle o prezentach i po prostu szlag mnie trafia...
Nie lubie tego...nie lubie dawac prezentow(dawac lubie,nie lubie myslec CO dac)...ale nie ze skapstwa;-) tylko ja po prostu nigdy nie wiem co komu kupic ,zastanawiam sie,mysle czy to sie spodoba czy z tego bedzie zadowolony/a a pozniej rodzince i tak sie nie podoba:no:
Moi rodzice,dwaj bracia,siostra z mezem i ich trojka dzieci-co im wszystkim kupic by nie zbankrutowac?:confused2:nie mam zamiaru szalec...po jakims drobiazgu dla kazdego i juz...tylko wlasnie pytanie CO?Nie mieszkam z nimi nie mam pojecia czego potrzebuja z czego by sie cieszyli...skarpety,pizama,papcie??:rofl2:No wlasnie nie chce byc taka banalna...moi bracia maja 14 i 16 lat i co takim chlopakom??syn mojej siostry ma tez 14 i to maly materialista...a po drugie te dzieci wszystko maja...i obojetnie co nie dostana to kreca nosem...nawet nie podziekuja.
Wkurza mnie to...mysla,ze ciotka z Niemiec przyjechala to im niewiadomo co przywiezie??:wściekła/y:tutaj pieniadze z nieba nie leca...(chociaz ostatnio mi spadly,hehe,bo sobie dziecko urodzilam:-D)
Najmlodsza siostrzenica skonczy w czerwcu 3 latka...dla takiej malej to chyba najprosciej cos wybrac?? doradzcie mi jakie zabawki sa teraz na topie??z czego taki maluch sie ucieszy?? a druga ma 10 lat.
Mojej mamie kupie chyba patelnie:-D:-D:-D bo wiecznie stoi przy garach...lubi to.Lubi gotowac i lubi jesc:tak:
O rany...:confused2:przynudzam Wam tu...Sorki,ale ja naprawde mam dylemat...tymbardziej,ze 2 lata mnie w rodzinnych stronach na swieta nie bylo,wiec chcilabym dla kazdego prezent miec...tylko cos ladnego,trafionego i niedrogiego.
A ile to sie trzeba nachodzic i naszukac...a ladnej pogody byly 3 dni..od wczoraj znowu non stop leje ...i to naprawde leje.

Uciekam ''brzydule''ogladac.
Jutro z mala na usg bioderek.A 1 grudnia na kolejna szczepionke i tak przez nastepne 4 miesiace co dwa tygodnie...Boze ile to sie trzeba najezdzic:confused2:
 
Ostatnia edycja:
czesc
ja w pracy nie mogłam wysiedzieć dzisiaj:szok:
bez kitu tak mi sie nie chciało, jakoś zleciało, choć dłużyło się niemiłosiernie, za to w domu czas tak szybciutko leci
Milenka poszła dzisiaj chetneie do przedszkola, Nikolka wkońcu przyszła i Mila cała happy i znowu entuzjazm do przedszkola:tak:
jutro mam wychodne w pracy troche wiec zleci szybciej a i troche ruchu :-D
dzisiaj moje seriale jupiiiiii:tak:

a czy mojej siostrze przejdzie czy nie to ma to w d...pie ja nie zamierzam sie przed nia płaszczyc, juz dopilnuje by Milenka nie dotknęła Zuzki ja tez nie zamierzam niech sobie ja w ramke oprawią, dziecko chowane sterylnie zazwyczaj choruje 3 razy wiecej, ale to jej sprawa nie zamierzam sobie zawracac tym głowy:rofl2:
 
reklama
Jolka wcale nie przynudzasz, no właśnie prezenty to dylemat:cool2:
My Milence nie kupujemy na Mikołaja nic, dostanie paczke od Marcina z pracy
na swieta składam sie z tesciowa i z mamą na porzadny wózek dla lalek i lalke bobasa, i pewnie dostanie od nich jakies dresik itp.
na swieta do rodziców nie jade, w tym roku zaprosiła nas tesciowa, chyba pojedziemy raczej pójdziemy bo to 2 osiedla dalej
a sobie sprawie tez prezent sama:tak::-D jeszcze nie wiem co mysle nad pzrzyrzadem do mikrodermabrazji:-)
 
Do góry