reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dolega mi samotnosc

Ale tu ruch fajno:tak:
Moja gwiazda usnęła, mój mąz pojechał na myjkę na cpn, bo naszym samochodem to wstyd wyjeżdżać na ulice taki brudny
jutro do pracy, a wt-śr znowu wolne, jutro już równo 2 miesiące od tego jak staz rozpoczłęłam:szok: do marca nie musze sie martwić, szefowa mi już mówiła, że jak up się zgodzi to przedłuża mi staz do roku, mi to pasuje, bo to jest praca do 15 z kawałkiem, mam co wtedy zrobić z dzieckiem, nie musze nikogo do niej wzywać i ponosić dodatkowych kosztów, mam nadzieje, że w urzedzie beda środki

Agatulka a skąd jesteś? bo jak juz pisałaś kraków nie jest twoim rodzinnym miastem?

to fajnie że staż chcą przedłużyć znak ze dobrze pracujesz

a ja pochodzę dokładnie z Wejherowa to zaa Gdynią czyli pomorskie
 
reklama
Witam dziewczynki :)
Milego dnia wam zycze. Odezwe sie wieczorem a teraz trzymajcie kciuki bo jade z Kuba na szczepienie i nacinanie dziasel.
 
Izulka trzymamy kciuki za maluszka:tak:Biedny,na pewno się nacierpi:-(A mój Patryczek prawdopodobnie będzie miał kanaliki łzowe przetykane bo mu oczka łzawią.Podobno to nic przyjemnego,więc pewnie będzie ciężko.

My dzisiaj tylko spacerek w planach mamy bo ładna pogoda a tak to nic ciekawego.Właśnie kończę żurek gotowac

Miłego dnia:-)
 
czesc !!
w pracy czas zleciał nawet, nawet, chyba już się na dobre przyzwyczaiłam, teraz 2 dni wolnego, u fryzjera byłam dzisiaj , troche zrównałam włosy, dzisiaj mam w planie nałożyć też farbę:tak:
jutro jedziemy z małą do raju dla dzieci, u nas nazywa sie to "ok park", tam są dmuchane zanbawki, zjeżdzalnie, trampolinka itp., mieliśmy jechać dzisiaj, ale na jutro mąż załatwił darmowy bilet, wiec te 20 zł zostanie w kieszeni

kurde nie mam jeszcze przelewu z up:eek:
 
Witam sie i ja :):tak:
Witaj Asia.

Niunia zdrowieje NARESZCIE :-D
I ma juz trzeciego zabka na górze.Dwa dni cierpiała z tego powodu za nim wylazł.

Izula fajnie ze jest zabek i nie musiał biedny miec nacinania.

Jolka widze ze moja córa ma imienniczkę :-)

Atati fajnie że jestes ale szkoda że rodzinka odjechała.
 
Izulka swietnie,ze Kubusiowi jednak wyszedl zabek:-)
mikusia i jak tam farba na wlosach??;-)wyszedl kolor? fajny wypad masz jutro :-) mi samej sie taki park rozrywki podoba...z checia bym sama wpadla w te pileczki:laugh2: jak mala podrosnie napewno tez pojedziemy:tak:
Asia witaj:-)

Ja bylam dzisiaj z mala na kolejnej kontroli...wazy 6.150 i 61 cm. szczepiona byla...krzyczala mocno:-(skierowanie mam do ortopedy na usg bioderek.
Dowiedzialam sie tez,ze sama musze sobie za szczepionki placic...:confused2:bo jestesmy prywatnie ubezpieczeni...i kolejna szczepionka przeciw pneumokokom wyjdzie mnie prawie 100 €:szok: ubezpieczalnia zwroci,ale pierw trza wylozyc z wlasnej kieszeni.
A tak poza tym...nuda,nic sie nie dzieje.pogoda okropna...ciagle leje.
Ide spac.
A! jeszcze jedno...misia nie wiedzialam,ze Twoja tez MAJA :) gdzie to wyczytalas...pewnie gdzies wczesniej napomknelam...
 
Ostatnia edycja:
reklama
cześć
ja wróciłam z laboratorium trochu ogarnęłam mieszkanie, niedługo czas za jakiś obiad się brać:tak:

mamo Czarusia współczucia hihi

Jolka kolor wyszedł, jakby inaczej;-)bo czarny granat, castingiem loreala robiłam

Mila znowu nie chciała iść do przedszkola:no:, bo znowu nie było Nikolki, jak Nikolka jest to Milenka dosłownie wbiega na sale a tak to szkoda słów, ale naszscie jak pani ją pzrejmuje po kilku minutach jest już dobrze
Mamy tylko prpblem, bo z nami codziennie spi jak ją pzreniose to po 15 minutach krzyk, a ja nie mam siły walczyc z nia np. o 2 w nocy, jak rano ide do pracy:no:

Maja to bardzo ladne imie moja druga córka tak bedzie miała na imie:tak:jak bedzie oczywiscie, ja bym juz chciała ale wszystkie czynniki mówią nie:no::-(
 
Do góry