reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe

aniołek 20 szykuj się do szpitala:-)
Ja mam rozwarcie 4 cm, czop poszedł w siną dal, wody nie odeszły a skurcze szlag trafił więc czekam;-) W czwartek mamy być w komplecie, ale czy wytrzymam:sorry2:
pozdrawiam
 
reklama
POSTEPOWANIE W PRZYPADKU PODWYZSZONEGO CISNIENIA TETNICZEGO KRWI (RR)
Prawidlowe RR wynosi ponizej 140/90mmHg.Jesli jest rowne badz wyzsze prosze polozyc sie na lewym boku i dokonac ponownego pomiaru RR po 1h.Jesli jest rowne badz wyzsze od 150/95mmHg wtedy nalezy udac sie do szpitala.


Mam nadzieje ze Wam sie nie przyda ale pomyslalam ze warto wrzucic-dstalam dzis u lekarza
 
hehe i tak jak myslalam przeszlo mi o 16.51 byl ostatni skurcz ale zato dosc silny az podskoczylam a lezalam na luzku :-)

Aga zazdroszcze Ci troszke ze w czwartek najpozniej Zuzia bedzie juz przy Tobie:tak:
 
Niekoniecznie nierealne. Ja wprawdzie rodziłam 28 godzin, ale siostra od pierwszych małych skurczy tylko 4, więc nie ma normy.
Byłam u lekarza. Szyjka nie istnieje, ale ujście zamknięte. Wyniki wprawdzie nie najlepsze ale wtym stadium mogą być. Super by było żebym pochodziła jeszcze 10 dni. Odpoczywać, abolutnie nic nie dźwigać jeszcze co najmniej do końca tygodnia.Witaminka S też na bok!!!:-D

Myślałam że będzie gorzej. A na poprwę humoru poszłam do fryzjera ....
i czuję się super-przynajmniej psychicznie.
 
kurcze jeszcze tak mnie nie bolała łopatka... nie ważne jak się położę po prostu boli...
dobrze, że dzisiaj pyszny obiadek czyli żurek - po prostu go uwielbiam :D
 
reklama
Do góry