reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe :(

dziewczyny na mdlosci w 100% moge polecic wam kanapki z miodem! tak tak wiem ze to dziwnie brzmi bo jak czlowiekowi niedobrze to o slodkosciach nie mysli ale wierzcie mi ze ja w ciazy mialam takie mdlosci ze szkoda gadac...i ktoregos razu przemoglam sie na ten miod i wiecie co? jak reka odjal.... :)
 
reklama
syla24 - ja w poprzedniej ciąży też miałam torbiel - wchłonęła się więc póki co polecam skupić się na dzidziusiu i być pod opieką lekarza... pewnie problem sam się rozwiąże...
ja Kochane będę testowała 22.01. (w czwartek w przyszłym tyg) ale coś czuję,że dobrze rozwiążę ten test :-)
trzymajcie za mnie kciuki!
jeśli będą 2 kreseczki to zacznę wątek "październikówek2009" bo wg om termin przypada na 31.09./1.10. więc jestem na przełomie miesięcy... ale biorąc pod uwagę poprzednią ciążę to raczej zakończę ją we wrześniu :-)
buziaki!
Mikusiak
 
Ja co jakiś czas mam takie raz dłuższe raz krótsze kłucia w podbrzuszu. Czuję jak tam mi się wszystko rozciąga. :eek: Do tego kosmicznie wrażliwe piersi i bolą. :zawstydzona/y: A z rana zamiast mdłości dopadają mnie poranne bóle głowy które trwają do południa.:zawstydzona/y: I niestety tylko Amolem mogę sobie ulżyć, bo przecież nie mogę też Paracetamolu za dużo łykać.:zawstydzona/y: Czytałam, że od progesteronu sa i mdłości i bóle głowy. U mnie "padło na głowę".
 
hej\
u mnie wymioty wieczorami i rano, w dzien mdli..bleeeeeeee
torbiel na jajniku 5 cm, ale tym sie mam nie martwiec
modle sie zeby krwawienia nie wróciły
leze...........
 
U mnie jest na przemian: jak nie lekkie mdlosci, to bol glowy. Na mdlosci bardzo polecam herbate z imbiru: obrane kawalki korzenia imbiru zalewa sie goraco woda.
Do tego sennosc popoludniowa, no i wczesnie sie klade spac. Stopy mam caly czas zimne, marzne szybko. Wszystko mi z rak leci i zostawiam rzeczy nie na swoim miejscu. Nerwowa jestem jak zwykle, nawet troche zlagodnialam w porownaniu z dniami przed @.
Zobacze jak to bedzie w pracy, bo w zeszlym tygodniu bylam na chorobowym i moj organizm jakby sie przyzwyczail do hormonow.
Brzuch boli mnie tylko od czasu do czasu, bardzo lekko. W sumie to na razie objawy do zniesienia, ale nie chce zapeszac.
 
reklama
Sajonara : Mam to samo.:zawstydzona/y: Bóle głowy, mdłości, okropna senność i jeszcze zgaga mi doszła. :zawstydzona/y:
Ale z kolei nie czuję się jakoś wyjątkowo źle.
 
Do góry