reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe :(

a mnie na mdłości pomaga ...Cola...wiem wiem że nie wolno ale kawy nie piję herbaty też a colę odgazowuję najpierw. więc jak mi już jest tak źle że nic nie pomaga to łykam colę.:tak::tak::tak::tak:
 
reklama
U mnie dolegliwości ciążowych brak,
to znaczy zero mdłości,
jedynie co to powiększył mi się trochę brzuch no i piersi się dużo powiększyły.
Czasami mnie tez pobolewa brzuch no i mam lekkie upławy czasami.Po za tym nic - i to mnie właśnie stresuje.
:no:
 
U mnie wymioty rano w południe i wieczorem czyli prawie ciągle mdli mnie też cały czas a na dodatek najgorszy jest ten ból jak w trakcie miesiączki taki kłujący i lekarz powiedział ze trzeba jeśc duphaston i brać luteine bo grozi poronieniem no i dal mi na miesiąc l4 bo nie szło wysiedzieć jak bolało i te ciągłe wizyty w WC. Mam nadzieje ze nie stracę dzidziusia ale strasznie się tego boję bo razem z mężem czekamy na nie z utęsknieniem.
 
ja nie mam żadnych dolegliwosći i nie wiem czy mam się cieszyć, czy martwić. Może trochę boli brzuch, jak przed okresem... test beta hcg wskazał, że ciąża ma ok. 3 tygodni
 
A ja w 8tc i też objawów praktycznie brak. Tzn.piersi obolałe, czasem zgaga mnie złapie, a nawet wzdęcia i kilka razy mnie zemdliło. Czuję się b.dobrze.:tak:
 
I ja na szczęście większych dolegliwości nie mam :). Czasem brzuch dołem poboli i piersi (szczególnie jak się chcę przytulić do mojego faceta :( ) . Ale to dopiero 6 tc więc pewnie wszystko przede mną :)
 
nie wiem jak Wy ale ja z dnia na dzień mam większe mdłości i wymioty:(nic nie pomaga na zmniejszenie tego i wszystko mi śmierdzi:(
 
reklama
co do dolegliwosci to mnie mdłości męczą od 3 tygodni,mam nadzieje,że wkrótce to sie skonczy
mam brak apetytu i strasznie draznią mnie różne zapachy
 
Do góry