reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe :(

Proszę pomóżcie bo bardzo się martwię! jestem w ósmym tygodniu, od 5 tc moje objawy to całodzienne mdłosci, brak apetytu, senność i bolesność piersi. I nagle... wszystko przeszlo! Może piersi są nadal większe i bolesne, ale już nie mam mdłosci i mogę jeść prawie wszystko, a i senność mniej odczuwalna. Czy to normalne na tym etapie? Nie mam plamień ani krwawień, temperatura spoczynkowa nadal wyższa, ale schizę mam niesamowitą
 
reklama
Proszę pomóżcie bo bardzo się martwię! jestem w ósmym tygodniu, od 5 tc moje objawy to całodzienne mdłosci, brak apetytu, senność i bolesność piersi. I nagle... wszystko przeszlo! Może piersi są nadal większe i bolesne, ale już nie mam mdłosci i mogę jeść prawie wszystko, a i senność mniej odczuwalna. Czy to normalne na tym etapie? Nie mam plamień ani krwawień, temperatura spoczynkowa nadal wyższa, ale schizę mam niesamowitą
ja myśle ze to normalne objawy i nie ma sie czym martwić
 
Ja dla odmiany jestem tak bezobjawowa że tylko zdjęcie maleństwa potwierdza moją ciąże. Teraz mija 11 tydzień a ja czuję się najnormalniej, może tylko bardziej jabłka mi smakują:-)
 
Proszę pomóżcie bo bardzo się martwię! jestem w ósmym tygodniu, od 5 tc moje objawy to całodzienne mdłosci, brak apetytu, senność i bolesność piersi. I nagle... wszystko przeszlo! Może piersi są nadal większe i bolesne, ale już nie mam mdłosci i mogę jeść prawie wszystko, a i senność mniej odczuwalna. Czy to normalne na tym etapie? Nie mam plamień ani krwawień, temperatura spoczynkowa nadal wyższa, ale schizę mam niesamowitą

jeśli chcesz sie upewnić czy wszystko ok zrób test z krwi HCG i po dwóch dniach powtórz - wartość HCG powinna się podwoić..
 
Ja też jak dotąd jestem całkowicie bezobjawowa, to 8 tc, chociaż może jeszcze "nie chwal dnia..." ... Męczą mnie jedynie problemy z zasypianiem, ale ponieważ ja ogólnie nie mogę spać po nocach, to ciąża tylko tą dolegliwość nasila (tak mi powiedziała moja gin.). Żadnych leków nasennych nie biorę, chociaż mnie korci, ale wolę nie. Niestety ciepłe mleko mi nie pomaga :-(
 
Ja też mam straszny problem ze spaniem... stąd godzina o której pisze:-D
Nawet jak się zmęczę przez cały dzień i wstanę wcześnie rano to i tak w nocy nie mogę spać i zasypiam na kilka godzin nad ranem więc wyglądam codziennie jak zombi:-)
Poza innymi dolegliwościami to narzekać nie mogę bo nawet nie wymiotuję choć ostatnio troche mdliło i wymiotowałam ale tylko 2 razy.
A humory.... o te to oczywiście:-D:-D
Zachcianki.... u mnie czekolada mleczna i chipsy są na porządku dziennym a ostatnio też i cola.... bo pepsi przed ciążą mi nie smakowała i teraz też nie. Za to śledziki przed ciążą uwielbiałam a teraz nakupowałam różnych rodzajów i jakoś nie mogę się zmusić. Przed ciążą uwielbiałam z lisnera w sosie musztardowym i żurawinowym... POLECAM.
Chyba pójdę się położyć... może usnę;) a jak nie to znowu będę słuchać jak mąż chrapie :-D:-D:-D:-D:-D
 
Mi mdłości minęły ale za to cały czas boli mnie żołądek. A wieczorami jest mi strasznie zimno. Brrrrrr
 
u mnie kłujące bóle, przez które czasami zwijam się i nie umie się ruszyć, duuużo wymiotów i mdłości na które nic nie pomaga i problem ze snem:(. Mam nadzieje ze to minie ...
 
reklama
Ja nie mam mdłości, tylko czasami wieczorami boli mnie żołądek i mam straszne problemy ze snem. Budzę się w nocy po parę razy i potem nie mogę zasnąć. A rano do pracy...:-(
 
Do góry