reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe :(

reklama
Witam wszystkie szczesliwe mamusie:) Ja nie wiem szczerze mowiac czy jestem w ciązy.Objawy mam prawie miesiaczkowe wiec jak narazie sobie daruje test.Napisalam ze prawie bo mam dosyc dziwny bol brzucha.Taki jakby nie dokonca miesiaczkowy..Szczerze mowiac nie wiem jak to opisac. Oprocz tego cyce mi sie robia baloniaste.Spac tez mi sie chce moze troche wiecej...Ale co mnie jeszcze interesuje to jak u Was wyglada śluz???U mnie od wczoraj delikatnie czerwonawy..No pewnie dostane okres, ale prosze odpiszcie....
 
ja wymiotuje całymi dniami. Wszystko mi brzydko pachnie i czuje się do bani. Bywają dni, że leżę i nic nie robię. Gdyby nie moja córcia, w ogóle nie wstawałabym z łóżka.
 
Ja mam mdłości przez cały dzień wlaściwie, ale nie wymiotuje. Z jedzeniem jest kłopot. Musze wymyślać co by tu zjeść. Jesli w myślach mnie nie zemdli to wtedy to robię. Najchętniej jadłabym jakieś ostre, kwaśne potrawy, smażone i pieczone, czyli wszystko to czego nie powinnam:-(
Poza tym ściska mnie w żołądku - nie wiem co to za objaw, bolą mnie piersi, chociaż jakoś bardzo się nie powiększyły. Wcześniej bolało mnie w dolnej części brzucha, zapewne przez torbiel, którą mam. Ale teraz już jakby lepiej.

Samopoczucie też się poprawiło. Wcześniej czułam się fatalnie, nieswojo, jakbym była w jakimś obcym ciele. Pewnie to burza hormonów.

Ot, tyle
Pozdrawiam wszystkich :-)
 
Phoebe21 ja mam brązowe plamienia. Po badaniu gin okazało się, że mam torbiel całkiem sporą - ok 5 cm. Bolało mnie też w podbrzuszu, prawie jak przed okresem, tylko, że od czasu do czasu. Dostałam tabletki, które mają pomóc. Co będzie zobaczymy
 
Do tej pory myślałam, że mdłości mnie szczęśliwie ominą, bo parę tyg ciąży za mną i nic,ale niestety 2 dni temu się zaczęło. Tyle że cały czas czuję, jakbym była tak głodna, że aż mi niedobrze:-( A ile w końcu można jeść :-)
Poza tym z reguły zaczyna mnie mdlić pod wieczór-jakaś masakra. Cały czas piję herbatę miętową i trochę pomaga. Macie jeszcze jakieś inne sposoby?
 
Jestem w 8tc i póki co nie mam żadnych dolegliwości. Początkowo byłam bardzo senna ale teraz już przeszło. Zupełnie nie mam żadnych nudności i wymiotów... no chyba że to jeszcze przede mną?
Narzekam tylko na totalny brak apetytu.... wszystko czym kiedyś sie zajadałam nie smakuje mi... przestałam pić kawę a dotąd byłam strasznym kawoszem... no i jedzenie mi śmierdzi.... zwłaszcza kapusta (mój mąż zjada co kilka dni surówkę z kapusty a ja od tego zapachu umieram) i gotowane warzywa
 
Jogobelka witaj co do objawy nie kązda z nas je ma,ja miałam,ale minęły a na jedzenie to moge tylko popatrzec,bo jak przychodzi do jedzenia to mnie odrzuca,ale wiadomo,że cośtrzeba jeść,wiec staram sie cos tam zjeść choc nie mam apatytu jakiegoś większego,ale wiem,że to tez przyjdzie z czasem
 
reklama
Mnie pierwszy raz zemdliło w 5tyg. i od tej pory mnie męczy (teraz jest 9)...
Kawa i ryby śmierdzą nie do zniesienia :baffled: A poza tym to mogłabym spać, spać, spać :-D
 
Do góry