reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe

Dziewczyny macie już ciemną linię biegnącą od pępka do spojenia łonowego? Ja w tam tej ciąży miałam, a teraz nie mam. Ciekawe czy to tylko widać przy chłopcach, czy w ciąży przy dziewczynkach też jest?

geniusia
- to ja miałam podobnie we wtorek. W dzień się przespałam i przyśniły mi się ciastka, a w tym Bajaderka. Zaraz po wyjściu z domu - poleciałam aby sobie taką kupić - a tu Zonk nie ma :/ ale i tak dopięłam swego i kupiłam sobie gdzie indziej hehe nie ma to jak ,,zachcianki,, :-)

agacinka
- a może kup sobie jakiś żel przeciwbólowy, tylko nie wiem czy można takie w ciąży stosować...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jesli chodzi o dolegliwosci ciazowe to mialam mdlosci poranne i popoludniowe ale nie wymiotowalam minely mi w 9tc:tak:.,ssania w zoladku- glodu co 3h:eek::sorry::szok:. to nie minelo jeszcze noi parcia na pecherz oraz pobolewania pokluwania uczucie rozciagania i prezenia sie stawiania sie brzucha to nie ma bardzo nic ale az czasem mysle czy oby napewno wszystko ok z dzieckiem jak mnie tak brzuch napina?! w 1 ciazy tak chyba nie bylo nie pamietam :baffled:
Sluz tez mam tak jak wy :tak:raczej normalny. noi astma mi sie pogorszyla czy ktoras ma jeszcze astme tak jak ja ?!
 
Laskiii?
czy Wy też się tak pocicie teraz? Matko, ja się pocę jak świnia:( byłam w sobotę na targu, nie było za gorąco, a ja wróciłam upocona, jak nigdy po żadnym wysiłku :(
 
Suzi86, nie zauważyłam u siebie zwiększonego pocenia. Ale każda inaczej reaguje na ciąże i pewnie dlatego Ty się bardziej możesz pocić.
Mi mdłości przeszły, nie wymiotuje już od kilku dni. Nawet z rana mogę już lekką kawę wypić :)
 
ja też mdłości nie mam, wzdęcia minęły, zatwardzeń do tej pory na szczęście nie miałam. Tylko męczę się straszliwie i szybko. Upał mnie dobija. Brzuszek kłuje i się rozciąga. I strasznie bolą plecy przy spaniu :-(
 
ja na mdłości jadłam to co lubiłam, czyli pistacje i piłam herbatę owocową ;) za to mam straszny problem z bólem głowy, trwa zwykle 2 dni bez przerwy i jest silny, macie może jakieś sprawdzone patenty na przyspieszenie przepływu krwi wyłączając pomoc leków?
 
ja mam taki pająk do masażu głowy, za grosze:
MASAŻER DO GŁOWY - RELAKS ZA NISKĄ CENĘ (1760154074) - Aukcje internetowe Allegro
małż mnie masuje przez 5-10 minut, później głowa jeszcze boli, przez jakieś 20 min ale przechodzi:) a ja mam migrenowe bóle głowy, więc teraz przeżywam to bardzo, kiedy żadnego proszka nie mogę wziąć, no a apap to w ogóle nie działa na mnie :) warto spróbować, parę groszy to kosztuje, a może pomoże:)
 
mama ja nie mam tej ciemnej krechy od pępka, za to urosły mi ciemne włoski w tym miejscu na brzuchu

Suzi mam taki masażer w domu. Mama skądś przyniosła. Strasznie fajne i śmieszne uczucie na początku na głowie jak się tym masuje, ale bardzo przyjemnie

też już nie mam wymiotów. czasem rano mdłości mnie chwycą ale takie chwilowe, po śniadanku wszystko przechodzi:-)
 
mówicie, że pomaga? no to spróbuję. mnie przez ten ból głowy teraz już mdli, chociaż mdłości niby przeszły z tydzień temu... koszmar, zwłaszcza że jestem sama w mieszkaniu jeszcze do piątku :(
 
reklama
warto spróbować też kąpiel cieplejszą, i zimny okład na kark, pomaga to wyrównać ciśnienie w ciele, tak słyszałam :)
a z tym masażerem to fajna sprawa, tylko musi nim masować druga osoba, bo samemu sobie to nie jest już tak fajnie:)

mi mdłości minęły, tylko jak jadę samochodem to strasznie mnie mdli:(
 
Do góry