reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości naszych Maluszków....

A jeszcze jedno,dzisiaj jade do laryngologa z Maryską umowić się na zabieg usuniecia migdała.

I wiecie co musze poprosić żeby nie dała mi skierowania do Zielonej Gory.Tam są horrory !!!!!!!!!

Mojej mamy znajoma dała dziecko do usunięci migdała i wyobrazcie sobie,że tam niedają znieczulenia ogólnego tylko psikają gardło znieczuleniem,przywiązują dziecku ręce i tak prawie na rzywca wycinają!!!!!!

Normalnie aż mi ciarki przeszły po plecach. W tych czasach:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
To przecież niedopomyślenia:no::no:
 
reklama
DZiewczyny może będąc w domu wkładajcie maluchy do wózka na parę minut żeby się przyzwyczajały i co dzień na kilka minut dłużej.Rybko z tym lekarze to rzeczywiście powinnas zmienic.Po co ma cię co trochę czyś straszyc bez podstawnie.To i tobie i dziecku zaszkodzi.My zadal przeziębione.CHCEMY JUż WIOSNY.ładnej pogody i ciepła.
 
Dzięki dziewczyny. Pisałam już wcześniej, że nie chcę żeby TA lekarz leczyła moje dziecko tylko pediatra która przyjeżdża do nas prywatnie bo jest naprawdę dobrym lekarzem. Postanowiłam zrobić tak jak moja przyjaciółka tzn. leczyć prywatnie a do przychodni chodzić tylko ze zdrowym dzieckiem na szczepienia. Wczoraj byłam z Filipem u alergologa - pulmonologa i dobrze nie jest bo jednak kaszle i trochę świszcze ale źle też nie jest. Astmy u tak małych dzieci nie można stwierdzić bo oskrzela są za małe i u Filipa jest mały procent prawdobodobieństwa co do astmy bo nikt w najbliższej rodzinie jej nie ma ale nawet jeśli to jest szansa, że z tego wyrośnie. W tej chwili skupiamy się na tym czy nie ma uczulenia na białko mleka krowiego a ponieważ nie ma oznak skórnych i ze strony układu pokarmowego musimy robić badanie z krwi. Byliśmy dzisiaj na pobraniu jest to straszne bo pobierają dziecku krew normalnie z żyły tak jak dorosłemu tak samo grubą igłą. Płaczu było bardzo dużo. Ale mamy to już za sobą i w dodatku pani pobrała mu więcej krwi gdyby się okazało, że trzeba będzie robić inne badania. Krew będzie zamrożona przez pół roku. A na wyniki niestety czeka się nawet i miesiąc. Kolejna wizyta u alergologa też za miesiąc.
Mamaoska, Filip ma zalecone inhalacje z Pulmicortu 2 x dziennie a Berodual (też do inhalacji) tylko doraźnie jak będzie dość długo świstał i ciężko oddychał.
 
Mamy w wózku i zabawki i grzechotki. A w domu wwózku potrafi, leżeć, bawic się i spać. Tylko na polu tak wydziwia. Mam nadzieję że wyrośnie z tego:-(
Jak Adaś miał zapalenie oskrzeli też robiliśmy inhalacje 2xdziennie z Pulmicortu i berodualu. Poprawa była dopiero po 4 dniach.
Zdrówka dzieciaczkom.
 
Madziu, Filip ma inhalacje już ponad 3 tygodnie, przez pierwszy tydzień 3 razy dziennie z Mucosolvanu i Berodualu przez dwa tygodnie 2 razy dziennie Pumlicort + Berodual a teraz sam Pulmicort, Berodual doraźnie. Nic mu się nie poprawiało dlatego wylądowaliśmy u alergologa - pulmonologa.
 
Biedny ten twój Filipek :-( Chce chociaż robić te inhalacje? Adasiowi nawet dość się to podobało. Zdrówka dla Filipka i dużo si i cierpliwości dla ciebie Ryba
 
Dużo zdrówka dla Filipka:tak::tak::tak::tak:
Mamaoska a konieczne to usówanie mogdała? Moja znajoma usuneła córce i nic to nie pomogło dalej jej choruje:-:)-(a ile dziecko stresu miało jeszcze w szpitalu:-:)-(chociaż nie wiem jak jest w Waszym przypadku, może jest to niezbędne.
 
Dziś p.doktor przez telefon powiedziała nam,że Wojtuś ma hemoglobinę na pograniczu normy i mam do zupki zieloną pietruszkę dodawać.Sama też chyba więcej "żelaznych" potraw musze zjadać.Nie chcialabym mu podawać żelaza:baffled:
 
Mamamarcela my walczymy o ten migdał już od pond roku.
I niestety niemożna go farmakologicznie zmniejszyć.
Pozatym mała bardzo chrapie,oddycha tylko buzią,często ma zapalenie gardła i ucha.
Tu wręcz każą usunąć.
 
reklama
MAMAOSKA TO DOBRZE , ŻE ZDECYDOWAŁAŚ SIĘ MIGDAŁ USUNĄĆ:tak: NIE MA CO CZEKAĆ , JA TAK CZEKAŁAM Z MOJĄ CÓRKĄ I PRAWIE DWA LATA LECZYŁAM CHOLERNEGO MIGDAŁA A TO I TAK NIC NIE DAŁO , TYLKO MASĘ STRACONEJ KASY A DZIECKO MI BARDZO CHOROWAŁO:wściekła/y: DOSZŁO NAWET DO TEGO , ŻE POGORSZYŁ SIĘ JEJ SŁUCH , BO CZĘSTO MIAŁA ZAPALENIE UCHA.W KOŃCU ZMIENIŁAM LEKARZA I TEN OD RAZU KAZAŁ WYCIĄĆ :tak: I DOBRZE ZROBIAM :tak: OD TEJ PORY PRZESTAŁA CHOROWAĆ A SŁUCH WRÓCIŁ DO NORMY :tak: :-) JA BYŁAM Z NIĄ NA JEDNODNIOWYM POBYCIE W SZPITALU , RANO NARKOZA I ZABIEG A PO POŁUDNIU DO DOMKU I ...DUŻO LODÓW :-D
 
Do góry