reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości naszych Maluszków....

Agutko nic nie powiedzieli, zrobili przeswietlenie czy czasem nie zwichnela lub nie zlamala ale nic na szczescie nie bylo. Ale naciagniec sciegien to juz na przeswietneniu nie widac. Tak wiec lekarz popatrzyl na mnie jak na przewrazliwiona matke (a niech mu tam ;-)) i kazal obserwowac.

Niestety u nas problem z nozkami byl od urodzenia - miala fizjologiczna szpotawosc stop (nakladalam jej specjalne łupki do skonczenia 8 miesiąca) a teraz od czasu do czasu bola ja kolanka i wowczas na nowo zaczynamy wedrowke po ortopedach :-(.

Nie sugeruj sie jednak nami, u Zuzi na pewno bylo to poprostu przemeczenie :-)
 
reklama
Cleo,o matko,normalnie mialam przerazenie w oczach,jak to czytalam! :szok: U Zuzi wlasnie nigdy nie bylo problemow z nozkami. :no: Mam nadzieje,ze to bylo chwilowe i juz wiecej nie wroci... :baffled:
 
Czy szczepiłyście juz dzieciaczki na świnkę, odrę i różyczkę? I jak samopoczucie maleństw po ? Bo Emilcia miała 10 dni temu i wczoraj wieczorem zauważyliśmy, że mocno się jej powiększyły węzły chłonne i na szyjce to z jednej strony ma aż gulkę malusią - chyba się przejdę do pediatry, bo mówiła ze może wystąpić katarek i wysypka, ale nic więcej. Może to taka reakcja obronna organizmu to powiększenie? hmmm ... troche to niepokojące.
 
Thea to szczepienie jeszcze przed nami, idę na nie 13 grudnia i nie ukrywam że troche się boję, bo się naczytałam o tej szczepionce różnych nieciekawych rzeczy ...

Te powiększone węzły mogły się pojawić właśnie po szczepieniu, taka reakcja organizmu, najlepiej idź do pediatry pokaż i wypytaj o wszystko, myślę jednak że niedługo znikną i wszystko będzie dobrze. Życzę powodzenia:tak: Nie martw się ;-)

Napisz jak się czegoś dowiesz.
 
my już też po tym szczepieniu (jakiś miesiąc)ale na szczęście obyło się bez skutków ubocznych.
A co do dolegliwości to Przemko ostatnio zrobił bam na nosek, dzięki Bogu skończyło się tlko na lekkim stłuczeniu.
 
reklama
Do góry