reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości naszych Maluszków....

reklama
Filip niestety się odwodnił, pomimo tego, że baaardzo dużo pił ale to wszystko przelatywało przez niego. Leży w szpitalu pod kroplówką i po nocy już widzę zdecydowaną poprawę. Nawet zjadł śniadanie.
 
O Matko Rybko! Ja tu chciałąm pisać jak to mi się święta posypaały przez Anielki...ospę (wczoraj ją wysypało - równo 2 tyg. po mnie), a tu widzę, że u Was jeszcze gorzej :((( Ucałuj Filipka mooocno i dużo dużo zdrówka! Czy to był wirus Rota? BIdulek :(
 
Dziękujemy za wszystkie życzonka. Dzisiaj po południu wypisali Filipka do domu (po ostatniej kroplówce).
Mju, tak to był Rotawirus, niestety.
Anielko, dużo zdrówka.

Dziewczyny po moich doświadczeniach z ostatnich kilku dni jak patrzyłam jak moje dziecko się męczy i cierpi chciałabym Was ostrzec NIE ZABIERAJCIE DZIECIACZKÓW DO SUPER-HIPER MARKETÓW bo tam są największe skupiska tych wirusów. W Szczecinie największe centrum handlowe nazywa się "Galaxy" i nam lekarka powiedziała, że oni wirusy Rota nazywają "Galaxywirus". W ogóle najlepiej jest nie zabierać dzieci do większych skupisk ludzi m.in. środki komunikacji miejskiej. My mamy jeszcze bez względny zakaz dawania Filipowi parówek, dlaczego? Niewiem.
 
Dobrze że z Filipkiem już lepiej.
My bardzo żadko zabieramy Pati do takich marketów,mąż mówi że z nią nie da się robić zakupów.Środkami komunikacji miejskiej nie jeździmy,więc mamy mniejsze zagrożenie.
Pati w drugi dzień świąt przewróciła się i złamał górną jedynke.Wczoraj znowu bach i dziąsło rozwalone.
 
Rybko,najwazniejsze,ze juz jestescie w domku! :tak: Po Twoim telefonie,od razu zaalarmowalam w domu,iz od tego dnia wszyscy maja kategoryczny ZAKAZ kupowania Zuzi parowek,bo moj brat - gastronom :cool2: ciagle mi powtarza,ze to jest najwieksze g*wno :baffled:,no,a jeszcze po tym,ze Ci lekarz powiedzial na poczatku,iz to zatrucie moglo byc od nich,to sie tak przerazilam,ze powiedzialam DOSC! :baffled: :tak:
 
reklama
zdrówka dla wszystkich dzieciaczków.
Kacpuś wczoraj na spacerku sobie nosek zdarł... ledwo za furtkę wyszliśmy, a on już pac bo się o śnieg potknął... heh...
buziaki dla wszystkich Dzieciątek
 
Do góry