reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak mówimy do naszych dzieci...:)

A Igor to :ŻABULKA , PTYŚ, MISIU, IGO, IGULEK,WIGO,PUNIA, MYSIA;-) ,MAMUNI CYCUŚ:-D ,PYSIULEK, MORDKA,BUZIACZEK I INNE ...W ZALEŻNOŚCI OD SYTUACJI :-D
 
reklama
U mnie naczelne miejsce zajmuje: Myszolek, albo Myszolek-Pyszczolek, ale także Skarbunia-Bunia, Bunia, Alunia-Córunia, jak mnie zdenerwuje to jest Mysza.:-D Czasami też Rybka i Serdunio. Mąż czasami mówi Bączek. No i teściowa mówi Alinka:baffled: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: , za każdym razem ją poprawiam, ale chyba ma sklerozę:wściekła/y:
 
TO jest naprawde tamat-rzeka :tak: Bo co chwile nazywam moja Oliwcie inaczej. Na poczatku mowilismy do niej Fuczek i Fukadełko a to przez to ze starsznie fuczala noskiem, zwlaszcza jak sie zdnerwowala. Od kilku dni jet Plujka i Wyjec bo moj maz nauczyl Ja pluc a przedwczoraj wyc jak osiolek (mowie WAm-dom wariatow :-D ) . A tak ogolnie to Serduszko Mamusi, Kochanie, Myszka, Aniolek, czasami Nerwusek :tak: No i wszelakie zdrobnienia i skroty od Oliwia- Oliwka, Oliweczka, Oliwunia, Oliwcia, Oli, moja mama mowi czasami do niej Oluniu, ale i tak zazwyczaj mowi do niej : Grzesiu :-D :-D :-D A to dlatego ze jest tak podobna do taty.
 
hejeczka w koncu sie doczlapalam do was ponownie :d moj to jest klocek od samego urodzenia ostatnio tez plujka i wyjek ;)
 
Przyjemny wątek:-)
My na naszego Michałka mówimy DYZIO, DYZIOLKU, GURGULEK, SKARABEUSZEK, MYŚ-PYŚ, A JA LUBIE JAK TATUŚ MU ŚPIEWA "PIEŚCIDEŁKO , TATUSIOWE, KOCHANIUTKIE...
 
Adaś to dla mnie z reguły Myszek (ukłon dla Mychy :-D ) Często ryba, słoneczko, Adasiek, marudek:laugh2:
 
reklama
Do góry