reklama

Chrzciny naszych pociech

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2006' rozpoczęty przez dzikuska, 11 Wrzesień 2006.

1. dzikuska

dzikuska Wrześniowe mamy'06

wlasnie spac nie moge i sobie robie wydatki na pazdziernik :p i wiecie co zastanawiam sie ile ksiadz zwija za chrzest? byla juz ktoras sie pytac? u mnie sa chrzciny w ostatnia niedziele miesiaca wiec sie chyba na pazdziernik zalapie; chociaz ja to moge w ciazy do pazdziernika czlapac ::)

2. pelnapsikus

pelnapsikus Aktywna w BB

a czemu chcesz zaraz po porodzie chrzciny robic?
    ja planuje chrzciny na kwiecien albo maj... a z tego co sie orientuje to wydatek około 400zł bynajmniej moja znajoma coś o tej sumie mowila, ale nie jestem pewna i to gdzies w kosciele na brodnie...
    ja rowniez spac nie moge i sie bardzo zle czuje :(

3. reklama
  4. adasia

adasia Wrześniowe mamy'06

Igorka będziemy chrzcić w Święta Bożego Narodzenia, to wyjątkowy czas i okazja , bo mąż ma urodziny w Wigilię .Tak więc wigilia , urodziny i chrzciny w jednym czasie to będzie świętowanie :)

5. dzikuska

6. Nakretka

Nakretka Fanka BB :)

dzikuska, to ty już urodziłaś, że chcesz chrzciny urządzać? przegapiłam coś? ::)
    Szczerze przyznam, że jeszcze w ogóle o tym nie myślałam - bo tak naprawdę to to jest potrzebne chyba tylko babciom / dziadkom / ciotkom i nie mam zamiaru się śpieszyć ani przejmować.
    Poczekają :)

7. mju

mju Fanka BB :)

Ja jeszcze nie urodziłam ale dla nas obojga z mężem chrzciny są bardzo ważne i planuję je zrobić jak najwcześniej!

8. dzikuska

moja fasolka jesio siedzi w brzusiu ale ma bardzo zapobiegliwą mamusie :D chce wiedziec na jaki koszt sie szykowac ::) ja tez chce jak najszybciej... ale kazdy decyduje sam :)

9. mju

mju Fanka BB :)

dokładnie Dzikuska to bardzo indywidualna decyzja... to trochę tak jak ze ślubem, każdy kładzie akcent na co innego i całe szczęście ...

10. reklama
  11. mycha12

mycha12 Wrześniowe mamy'06

Jeju my tu juz o chrzcinach :D
    Jeśli chodzi o nas to wstępnie ustalilismy chrzciny w listopadzie na pewno nie wcześniej bo ja w październiku mam urodziny więc też trzeba zaprosić gości a raczej nie chcę robić razem tych imprez bo i tak teściowa dopiero wraca z USA w listopadzie i na pewno będziemy czekać na nią ;)

12. mija79

mija79 Patrysiowa mama

Ja bedechrzesna u siostry w grudniu,ale jeszcze nic niemaja. Nawet u księdza nie byli.N a co konkretnie te 400? Sam ksiądz czy juz ze zdjęciami i resztą?

Poleć forum