reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzciny naszych pociech

reklama
u nas tylko Aleksandra. drugiego imienia nie ma, bo rejestrując ją w urzędzie jakos nam do głowy nie przyszło że można by podać też drugie imię:zawstydzona/y:. w sumie przynajmniej będzie miała mniej pisania przy okazji wypełniania różnych druków

Dokładnie tak Madziu :tak:.
Ja mam dwa imionka i w pewnym okresie - przy pierwszym pełnoletnim dowodzie był problem, bo podobno w papierach było tylko jedno imie ale pani wpisała mi drugie skoro ja twierdziłam, że je mam, a mam je napewno, bo jak załatwiałam później metrykę do ślubu to w papierach było drugie imię - tak więc tylko kup[a zamieszania z tym drugim imieniem - a w naszej rodzince tylko ja mam dwa imiona dzieci i mąż po jednym i wszystko gra:cool2:.
 
U mnie w rodzinie wszyscy maja 2 imiona i mi się to podoba:tak:, następne dziecko też będzie miało 2- Bartosz Jan lub Matylda Anna:-p:-D;-):cool2:, a papierów nie wypełnia się codziennie żeby miało być to uciążliwe;-). Dla mnie w każdym razie nie jest.;-):-)
 
w sumie przynajmniej będzie miała mniej pisania przy okazji wypełniania różnych druków
Maja w metryce ma jedno imię, a to z chrztu jest tylko zapisane w kościele. Nie trzeba go nigdzie podawać:no:
no i jest Maja Alicja:tak: /miało być Aniela:happy:/

Napisał dzikidzik
Mamomarcela czasem jak chcę zrobić Mai zdjęcie, gdy ma jakąś fajową kiecę i do tego smoka, to wydaje mi się że wygląda jak dziecko!:baffled::blink::shocked2:;-)
Hmmm, jak dziecko mówisz, nie wpadłabym na to
Mamomarcela ;-):-D;-)
 
reklama
U nas jest Adam Jacek - po tatusiu. Nawet nie pomyślałm, by dać tylko jedno imię, wszyscy w rodzinie mają dwa i jakoś nie mamy problemów z dokumentami:cool2::happy:
 
Do góry