reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dolegliwości

Mamuska

mama Maciaska i Meduzki!
Dołączył(a)
18 Październik 2005
Postów
2 261
założyłam nowy wątek, żeby było jasne gdzie szukać czegoś na temat naszych dolegliwości i kłopotów zdrowotnych. Oby takowych było jak najmniej, ale jeśli sie zdarzą, to może jakos sobie będziemy mogły pomagać?!
Zacznę może od takiego drobnego problemu, ale strasznie męczącego. Cały czas jestem śpiąca! Z Maćkiem tez tak było, ale wtedy miałam czas, żeby do woli sobie spać. Teraz gdy mam juz jedno dziecko, czasu na odpoczynek nie mam wcale i to powoduje, że zwyczajnie padam na twarz ze zmęczenia, a to powoduje, że jestem rozdrażniona i tak w kółko :)
Czy Wam też same się oczy zamykają?
 
reklama
Witaj Mamuśko
Ja może nie cały czas jestem zmęczona, ale za to jak tylko wybija 19,00-20,00 najchętnij położyłabym się już spać. Męczę się dla przyzwoitości do 21,00-22,00
Najbardziej dokuczaja mi niestety moje piersi. Bolą jak cholera  :(
Od wczoraj zauważyłam, ze momentami kręci mi sie w głowie. Czy to moze być dolegliwość ciążowa ?? Martwie się czy aby to nie coś poważniejszego  :mad:
 
Witam Mała_Mi
Mnie sie chce cały czas spać, i boli mnie podbrzusze ale popołudniu i wieczór sie nasila, w piątek idę do gina może cos poradzi
 
a mi nic nie smakuje :( chodzę głodna jak cholera, ale jak pomyślę o czymś konkretnym to mnie zaczyna mdlić! Co by tu zjeść... ?!
 
Mój bączek chyba najmlodzszy z pazdźienikowych, więć mnie nie mdli (na razie) ale nie jem bo po kilku kęsach czuję jakbym zjadała konia z kopytami, :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
a jak nie jest to wydaje mi sie że ssie mnie w żołądku....
I tak w kółko....
 
A dla mnie cały świat składa się z zapachów, z czego 90% doprowadza mnie do mdłości. Nie mogę otworzyć lodówki bo mam torsję. Nie mogę gotować, myć naczyń a ostatnio to już nawet jeść nie mogę...

Co nie oznacza, ze nie jem... ;)

Mała Mi: Tymi zawrotami głowy chyba nie masz is co martwić. Moja mama przez pierwsze 3 miesiace ciąży mdlała za każdym razem gdy stała dłuzej niż 3 minuty. Ja w poprzedniej ciąży też tak miałam. To chyba tylko jeden z licznych uroków stanu błogosławionego...
 
reklama
He he he he he
Przypierwszej ciąży miałam mroczki zwiastujące odlot,
Jeśli w miarę szybko nie siadłam, to padałam jak długa,
ale minęło, a córcia urodziła się zdrowa i radosna ;) ;) ;) ;)
 
Do góry