reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dominik - mały wojownik

U nas stabilnie. Zaczęliśmy przybierac na wadze :) Dominik dostaje leki na zamknięcie tego przewodu. Poza tym nadal jeśli chodzi o usg jest wszystko ok.
Super, że przybiera, to teraz liczymy kolejne gramy. A wiesz, czy planują przełączyć go z respiratora na cpap? Może już niedługo będą próbować :-)
 
reklama
Super, że przybiera, to teraz liczymy kolejne gramy. A wiesz, czy planują przełączyć go z respiratora na cpap? Może już niedługo będą próbować :-)
Jeszcze nic nam nie mówiono, ale być może będą próby, bo lekarz mówi, że Dominik potrzebuje na ten moment niewielkie ilości tlenu, jeśli chodzi o wspomaganie oddychania.
 
Ciocie nowe informacje. Dzisiaj mój maluszek będzie odłączany od respiratora. Będzie próba z cpap. Płucka podobno mają bardzo ładny obraz na usg. Główka ok. W zasadzie z minusów to to że mały ma lekka anemię. Poza tym walczy radzi sobie. Je i toleruje jedzonko bardzo ładnie. Przewód się zamknął.
 
Ostatnia edycja:
Ciocie nowe informacje. Dzisiaj mój maluszek będzie odłączany od respiratora. Będzie próba z cpap. Płucka podobno mają bardzo ładny obraz na usg. Główka ok. W zasadzie z minusów to to że małych ma lekka anemię. Poza tym walczy radzi sobie. Je i toleruje jedzonko bardzo ładnie.
Cudowne informacje. Dzielny chłopiec ♥️
 
Ciocie nowe informacje. Dzisiaj mój maluszek będzie odłączany od respiratora. Będzie próba z cpap. Płucka podobno mają bardzo ładny obraz na usg. Główka ok. W zasadzie z minusów to to że małych ma lekka anemię. Poza tym walczy radzi sobie. Je i toleruje jedzonko bardzo ładnie. Przewód się zamknął.
Pięknie!! [emoji3590][emoji3590] Kciukasy zacisniete cały czas!
 
reklama
Ciocie nowe informacje. Dzisiaj mój maluszek będzie odłączany od respiratora. Będzie próba z cpap. Płucka podobno mają bardzo ładny obraz na usg. Główka ok. W zasadzie z minusów to to że mały ma lekka anemię. Poza tym walczy radzi sobie. Je i toleruje jedzonko bardzo ładnie. Przewód się zamknął.
Słonko u takich szkrabików anemia niestety na porządku dziennym. Będzie kilka przetaczana krwi zanim wyjdzie, by lepiej utrzymywał saturację. To niestety norma, bo szpik jeszcze sam nie wytwarza krwinek, a one się zużywaja. Tak więc to nie jest zła wiadomość. To niestety u takich maluszkow norma. Jest dobrze. Nawet jeśli próba przejścia na cpap się nie powiedzie nic nie szkodzi. Za dzień dwa znów spróbują. Trzymam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110] by już się udało. To będzie duży krok do przodu [emoji3059][emoji7][emoji8]
 
Do góry