reklama

Doradźcie podgrzewacz/sterylizator

Temat na forum 'Noworodek' rozpoczęty przez zbuntowana, 13 Styczeń 2015.

1. zbuntowana

zbuntowana Fanka BB :)

Dziewczyny, jeśli macie podgrzewacze to jakie?

Jak duże (wysokie) butelki się w nim mieszczą?

Mam na oku podgrzewacz/sterylizator.

Ale wysterylizuje butelkę o poj. 120 ml. nie większą. Każdy tak ma? Kosztuje 40 zł .. pomyslałam że taki mógłby mi wystarczyć ;-) Ale jestem ciekawa waszych opinii mateczki :)

2. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

3. reklama
  4. zbuntowana

zbuntowana Fanka BB :)

Nulini, a jak duże butelki możesz w nim wysterylizować?

5. Nulini

Ta nakładka do sterylizacji jest bardzo wysoka i normalnie wchodzi butelka 250ml LOVI, łącznie z założonym smoczkiem i kapslem :tak:

6. Anemonne

Anemonne Fanka BB :)

Bardzo fajny:) chyba taki kupie

7. Nulini

Ja mój absolutnie polecam, od 2 tygodni użytkowany bardzo intensywnie i jeszcze mnie nie zawiódł :tak:

8. dagmareczka1

dagmareczka1 Początkująca w BB

Witam,

Ja zdecydowanie polecam podgrzewacz firmy Canpol i sterylizator również Canpolu ( duży elektryczny ) . Bardzo dobra jakość w stosunku do ceny. W podgrzewaczu mieszczą się wszystkie buteleczki Tomee Tippy , w zestawie jest miseczka do podgrzewania posiłków i mieści również słoiczki. Jeżeli chodzi o sterylizator to mieści się w nim naprawdę sporo ( 4-5 buteleczek Tomee Tippy w całości ze smoczkami przykrywkami itp. ) Jak dla mnie świetny zestaw w dobrej cenie.

Pozdrawiam

9. Babuszka

Babuszka Zaciekawiona BB

10. reklama
  11. anna-101

anna-101 Zaciekawiona BB

Ja zamiast podgrzewacza trzymam przegotowaną wodę w termosie. Może to ciut bardziej uciążliwy sposób ale sprawdza się w 100 %

12. Marianna_Mama

Marianna_Mama Zaciekawiona BB

Ja mam podgrzewacz firmy Avent i jest ok. Parę razy był włączony bez wody w środku i się nie popsuł.

Poleć forum