reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dowód tymczasowy dla nimowlaka..

Wyrabiałam dowód Młodej jak miała 3 miesiące i bardzo mnie bawi, że jest ważny 5 lat - nie jest teraz do tego bobasa na zdjęciu podobna nic a nic.
O ile pamiętam był za darmo, tylko oboje rodziców musiało się stawić w Urzędzie jednocześnie. Mi urzędniczka nie wmówiła obecności dziecka ale takim z 2-latkiem a i owszem.... :eek: Dla mnie najtrudniejsza operacja to było zrobienie zdjęcia - kolega przyszedł z aparatem, parasolem i na siedząco z białą pieluszką pod spodem i zagadywaniem aby Maluch głowę odwrócił odnośnie półprofilu....
Byłyśmy dwa razy w ramach UE, na wiosnę wybieramy się po raz trzeci.
 
reklama
My też robiliśmy dowód naszej Niuni, jak miała,kilka miesięcy.I tak, jak u Forever young najtrudniejszą sprawą było zrobienie jej zdjęcia :-D.Jak te dziewczyny z zakladu kombinowały!!!
 
Dziękuję za odpowiedź , byłam dziś w urzędzie i fakt nie ma problemu w wyrobieniu takim maluchom dowodu i jest on bezpłatny ważny 5 lat :)
ze zdjęciami większych problemów z malutką nie było gorzej ze starszą :))
 
Do góry