reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dr Lozinski Pro Familia

olaa90

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Listopad 2017
Postów
4 481
witam, czy jest tutaj jakaś mamusia która prowadzi / prowadziła ciąże u dr Lozinskiego w Pro Familii w Rzeszowie? :)
 
reklama
Ja nie prowadzę ciąży u doktora Łozińskiego ale pond dwa tygodnie leżałam na oddziale w pro famili i troszkę poznałam doktora. Jest konkretnym lekrzem. Czasem ciężko się było cokolwiek od innych dowiedzieć. A doktor zawsze dobrze mi wszystko tłumaczył. Więc ja o tym lekarzu mam dobre zdanie :) .
 
Hej ja troszkę z innym tematem . Przepraszam że się wtrącam ale już nie mogę wytrzymać i nie wiem co myśleć .,: A więc tak mam taki problem a mianowicie spóźnia mi się miesiączka już 7 dni . Byłam wczoraj u lekarza powiedział że na miesiączkę się nie zbiera ale też nie widzi żebym była w ciąży ale podkreślił że może być za wcześnie i żebym przyszła za tydzień i wtedy się okaże czy jestem w ciąży a jak nie to dostanę tabletki na wywołanie miesiączki co do testu robiłam i wyszedł negatywny . Jak myślicie ? Co mam o tym myslec .. ? Z góry dziękuję za odpowiedzi
1f619.png
 
Do góry