• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Dr Lozinski Pro Familia

reklama
Ja nie prowadzę ciąży u doktora Łozińskiego ale pond dwa tygodnie leżałam na oddziale w pro famili i troszkę poznałam doktora. Jest konkretnym lekrzem. Czasem ciężko się było cokolwiek od innych dowiedzieć. A doktor zawsze dobrze mi wszystko tłumaczył. Więc ja o tym lekarzu mam dobre zdanie :) .
 
Hej ja troszkę z innym tematem . Przepraszam że się wtrącam ale już nie mogę wytrzymać i nie wiem co myśleć .,: A więc tak mam taki problem a mianowicie spóźnia mi się miesiączka już 7 dni . Byłam wczoraj u lekarza powiedział że na miesiączkę się nie zbiera ale też nie widzi żebym była w ciąży ale podkreślił że może być za wcześnie i żebym przyszła za tydzień i wtedy się okaże czy jestem w ciąży a jak nie to dostanę tabletki na wywołanie miesiączki co do testu robiłam i wyszedł negatywny . Jak myślicie ? Co mam o tym myslec .. ? Z góry dziękuję za odpowiedzi
1f619.png
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry