reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dr M. Szlachcic- Kraków

Kaska_85

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Wrzesień 2019
Postów
418
Hej Dziewczyny czy któraś z Was leczyła się u doktora Szlachcica? moim problemem są poronienia nawykowe, trafiłam do doktora, chciałabym zasięgnąć opinie o Nim zanim zacznę leczenie, bop zdania na Jego temat są podzielone
 
reklama
Czesc, czy znalazlas juz przyczyne poronien nawykowych u siebie ? Mozna powiedziec ze jestem na podobnym etapie co ty, dlatego pytam - tez poszukuje dobrego specjalisty.
 
hej robilam badania w kierunku zespolu antyfosfolipidowego antytrombine, V leiden i te inne i jedne z nich wyszly mi nieprawidolwe chyba przeciwciala przeciw glikoproteinie no ale od drugiej ciazy biore acard i neoparin ale to nie pomaga robilismy kariotypy, wyszly nam ok, mialam histeroskopie z laparoskopia mam pousuwane wszystkie polipy z macicy, wiec ginekologicznie wszystko ok, szukam teraz w immunologi mialam badane przyciw ciala przeciw lozyskowe wyszly ok, ana 1 i ana 2 wyszly ok...trafilam do dr, Szlachcica powiedzial mi,z ejak zajde w ciaze prawdopodobnie bede miec robione wlewy z immunoglobuliny
 
Ten lekarz powiedzial, ze prawdopodobnie jest to immunologia... Ale tak naprawde do konca jeszcxe nie wiem, bo poki co badania te ana wyszly ok... Robilam tarczycowe tsh, ft3, ft4, anty tp, anty tpo mam ok
 
Do góry