reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drogeria :)

anka26_x_07

Mama Laury :)
Dołączył(a)
14 Kwiecień 2007
Postów
9 164
Miasto
Grevenbroich/DE
Dziewczyny wiadomo że my kobiety uwielbiamy kosmetyki.
Macie już jakieś sprawdzone kosmetyki dla ciężarówek?

Przyznam ze ja w ciąży z Laura używałam zwykłej oliwki dla niemowląt. Codziennie smarowałam cale ciało. Niestety mam rozstępy na tyłku:baffled: Może któraś coś poleci?
 
reklama
Ja uzywalam Fissan . Kremowalam codziennie brzuszek i pomimo,ze bardzo urosl nie mialam zadnych rozstepow. Polecam !!!
 
Jest dosyć lepki,ale super się wchłania. Mi naprawdę świetnie służył no i cena gra tu też dużą rolę :tak:
 
ooo świetny temat!

a czego unikać? zastanawiam się np. nad serią la roche, której używam do twarzy - żel do cery z trądzikiem, kremy, macie jakiś wykaz składników zakazanych?
 
Koleżanka mi odradzała oliwkę, mówiła, ze jej nie pomoglas. Ale ona juz wczesniej miała rozstępny, wiec jest bardziej podatna. Ja nie mam żadnych i wydaje mi się, że oliwka mi wystarczy...
 
Co do oliwki to jak dla mnie tez była dobra bo na brzuchu ani piersiach nie mam rozstepow. Ale ze względu na ilośc kilogramów które nabylam to byłabym w szoku gdybym rozstepow nie miała :)) wygladalam jak amfibia, jak odszukam fotki to wam wkleje :))

O zakazanych kosmetykach nie słyszałam. Są takie?
 
Mi niestety nie pomogły kremy na rozstępy, mam podatną skórę i trudno. Chociaż napewno nie bez znaczenia był fakt, że w ciąży przytyłam jakieś 30 kg :-D Przed ciążą ważyłam 56kg, 171 cm- zresztą teraz tak samo, ale mam nadzieję, że aż tyle nie przytyję.
 
reklama
Do góry