reklama

Drogeria :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w listopadzie 2012' rozpoczęty przez anka26_x_07, 22 Marzec 2012.

1. anka26_x_07

anka26_x_07 Mama Laury :)

Dziewczyny wiadomo że my kobiety uwielbiamy kosmetyki.
    Macie już jakieś sprawdzone kosmetyki dla ciężarówek?

Przyznam ze ja w ciąży z Laura używałam zwykłej oliwki dla niemowląt. Codziennie smarowałam cale ciało. Niestety mam rozstępy na tyłku:baffled: Może któraś coś poleci?

2. taycia

taycia Fanka BB :)

Ja uzywalam Fissan . Kremowalam codziennie brzuszek i pomimo,ze bardzo urosl nie mialam zadnych rozstepow. Polecam !!!

3. reklama
  4. anka26_x_07

Nie słyszałam o nim. Wlasnie sprawdziłam i jestem w szoku 100ml 26zł? Taniocha. Jak sie rozsmarowuje?

5. taycia

taycia Fanka BB :)

Jest dosyć lepki,ale super się wchłania. Mi naprawdę świetnie służył no i cena gra tu też dużą rolę :tak:

6. Moni-ka

Moni-ka Fanka BB :)

Ja w ciąży używałam zwykłej oliwki bambino,i nie mam żadnych rozstępów.
    Myślę,że to zależy od skóry.

7. anisiaj

anisiaj Fanka BB :)

ooo świetny temat!

a czego unikać? zastanawiam się np. nad serią la roche, której używam do twarzy - żel do cery z trądzikiem, kremy, macie jakiś wykaz składników zakazanych?

8. Kruszka

Kruszka Mama Franka i Julka

Koleżanka mi odradzała oliwkę, mówiła, ze jej nie pomoglas. Ale ona juz wczesniej miała rozstępny, wiec jest bardziej podatna. Ja nie mam żadnych i wydaje mi się, że oliwka mi wystarczy...

9. anka26_x_07

Co do oliwki to jak dla mnie tez była dobra bo na brzuchu ani piersiach nie mam rozstepow. Ale ze względu na ilośc kilogramów które nabylam to byłabym w szoku gdybym rozstepow nie miała :)) wygladalam jak amfibia, jak odszukam fotki to wam wkleje :))

O zakazanych kosmetykach nie słyszałam. Są takie?

10. reklama
  11. *Alicja*

*Alicja* Lipcowe mamy'09

Mi niestety nie pomogły kremy na rozstępy, mam podatną skórę i trudno. Chociaż napewno nie bez znaczenia był fakt, że w ciąży przytyłam jakieś 30 kg :-D Przed ciążą ważyłam 56kg, 171 cm- zresztą teraz tak samo, ale mam nadzieję, że aż tyle nie przytyję.

12. anka26_x_07

Poleć forum