reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Druga ciąża po przejściach

Tak się czasami zastanawiam, że człowiek planuje dziecko, chce jak najlepiej, stara się a niektóre mamy porzucają swoje zdrowe dzieci a co najgorsze potrafią zostawić np. na mrozie w śmietniku, ile było takich przypadków, albo niemowlak uduszony w domu przy porodzie. Dlaczego taki maluszek nie może trafić do mam które oddadzą życie za swoje dziecko. Świat jest okrutny :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tak się czasami zastanawiam, że człowiek planuje dziecko, chce jak najlepiej, stara się a niektóre mamy porzucają swoje zdrowe dzieci a co najgorsze potrafią zostawić np. na mrozie w śmietniku, ile było takich przypadków, albo niemowlak uduszony w domy przy porodzie. Dlaczego taki maluszek nie może trafić do mam które oddadzą życie za swoje dziecko. Świat jest okrutny :(
Dokładnie.. jak po stracie synka słyszałam o takich przypadkach byłam taka zła na cały świat.. na Boga. . Ale wierzę ze każdej z nas będzie dane być mamą zdrowego dziecka ❤️
 
Do góry