reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Druga kreska?

A co to był za test ? bo ja jestem w szoku że pokazuję się 2 kreska a ciąży nie ma , przez 2 lata starań ,zrobiłam masę testów i ani razu nie miałam takiej sytuacji , ale też nigdy nie zaglądałam do kosza po np godzine ;)
 
reklama
A co to był za test ? bo ja jestem w szoku że pokazuję się 2 kreska a ciąży nie ma , przez 2 lata starań ,zrobiłam masę testów i ani razu nie miałam takiej sytuacji , ale też nigdy nie zaglądałam do kosza po np godzine ;)
Test strumieniowych z doz kreska pojawiła się w czasie podanym na opakowaniu..
 
Zobacz załącznik 989180
Hej dziewczyny!
Test zrobiony wczoraj rano, w 33 dniu cyklu, przy cyklach średnio 31 dniowych. Po 7-8 minutach pojawiła się taka blada, cieniutka kreska. W instrukcji napisane było, żeby odczekać 5 minut, a jeżeli nic się nie pojawi to odczekać dodatkową minutę. Myślicie, że mogę mieć jeszcze nadzieję, czy kreska, która pojawiła się po tym czasie to jakiś błąd?
 
Hej :) Jestem tu nowa :) ale co nie co czytam czasami :) Od dwóch lat staramy się o dziecko, w zeszłym miesiącu miałam hsg. Cykle 30 dniowe, dziś 29 dc, test z rana, beta zrobiona jutro wynik, co sądzicie? Pozdrawiam.
997218
8CCADED1-8141-4420-BE0D-E4B3ECEBEB0F.jpeg
 
reklama
Super , ja też się 2 lata starałam ,ale 2 razy w tym czasie poroniłam , sprawdź sobie po 48 godz przyrost bety , i tak koło 6 tyg do lekarza
 
Do góry