reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drzemki dzienne i rozkład dnia

Biedronka to było w jakiejs ksiazce "Zywota swietych" Przekartkowałysmy i tam były takie dwie siostry czy kumpele co to sie dały pozrec lwom za wiare czy cos z tych rzeczy...Nam chodziło reczej o ich sliczne imiona:-)
 
reklama
A ja mam z bierzmowania Juta. Moja siostra chciała Karol Boromeusz, ale Jej nie pozwolili :-)
 
Ja nie jestem strasznie oryginalna poprostu Katarzyna Magdalena Maria, ale mam kolege który ma na imię Marek Darek Alfons nazwisko Gibki:tak: :-)
 
Dzięki za odpowiedzi na temat rozkładu dnia. Z tego wynika, że ile dzieci tyle różnych sposobów i metod :)

Ignac przestawia się już serio serio na dwie drzemki - dzisiaj rano spał 2,5 godziny i położył sie drugi raz grubo po 2 - a więc na trzecią drzemkę już raczej nie będzie czasu.

Trudny jest taki okres przestawiania bo marudny jest koleś trochę :) 3 za duzo 2 za mało.

Pozdrawiam

Aga
 
co dzieko top inne
Moja myszka ma dwie drzemki rano i popoludniu,a godziny sa ronze,zalezy co robimy,najczescie spi ok 11.00 godzinke,a po poludniu ok 15.00 godzine i pol.Spi rowniez wszedzie jak jest mega zmeczona nawet na kolanach usnie,

Ale jaja niektore z bierzmowania imiona sa dobre:-)
moje to KORNELIA,JADWIGA,KINGA;-)
 
reklama
Do góry