reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Duphaston, a test PAPP-A

kamcia922

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Wrzesień 2019
Postów
175
Hej :) czy któraś z Was robiła test PAPP-A przy stosowaniu Duphastonu i wynik wyszedł dobrze? Czytałam na kilku forach, że przyjmowanie luteiny lub duphastonu może mieć wpływ na wynik PAPPY.
 
reklama
Ja równiej przyjmowałam duphaston i prolutex w zastrzykach i ryzyko trisomii 21 po teście pappa 1:99. Dostałam skierowanie na amniopunkcje ale nie zgodziłam się ze względu na ryzyko poronienia. Zrobiłam za to Harmony, wynik prawidłowy.
 
Hej :) czy któraś z Was robiła test PAPP-A przy stosowaniu Duphastonu i wynik wyszedł dobrze? Czytałam na kilku forach, że przyjmowanie luteiny lub duphastonu może mieć wpływ na wynik PAPPY.
Raczej To bardzo rzadkie przypadki aby Duphaston zaburzał badanie. Niekoniecznie też na różnych d
forach kobiety piszą to, co jest rzeczywiście prawdą. Zresztą lekarze nic nie mówią na temat Duphastonu i fałszywych wyników
 
Lekarz z Lodzi juz nie pamietam nazwiska ale taki fachowiec od amnio.. mi powiedział że prolutex może zaburzac bo to lek z wolna beta i ten wynik w teście pappa wychodzi zawyżony
 
reklama
Tez jestem tego zdania, chociaż mój gin twierdzi ze to co zażywam nie będzie miało wpływu na wyniki testu :D to niby skąd u mnie takie wysokie ryzyko? USG, wszystko idealnie tylko ten Pappa popsuł wszystko
 
Do góry