reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Duphaston i Ovarin

Dlatego nie umiem zaufac żadnemu lekarzowi. Sama myślę co tu jeszcze na własną rękę zbadać bo od nich nie wiele oprócz recept otrzymam. Progesteron i kortyzol chce sprawdzić u siebie. Nasienie . No i ciągle martwię się tym, że mam zrosty na jednym jajniku, co też moze utrudniać zajscie. Dlatego nie wiem czy dac sobie czas na próby w tym wieku czy od razu udać się do kliniki.
Ja bym na razie zbadala faceta na Twoim miejscu i wtedy zobaczysz czy jest z Nim ok czy nie. Idac do kliniki tez kaza Ci przebadac męża
 
reklama
No jasne. Nie twierdzę że w klinice tego nie zalecą, chodziło mi o to, że tam prowadzą pacjentów po kolei że wszystkim a ten leczy standardowo i nie wiem czy dobrze. Ze zrostami też nie jest chyba łatwo zajść.
 
Cześć jesteś tu jeszcze? Tez biorę duphaston i mogę Ci powiedzieć że na skutek podwyższenia progesteronu bolą piersi przed @, chodź nigdy nie bolały. I dobrze bo progesteron był tragiczny 0,78. Od dziś suplementuje ovarin więc w połączeniu jeszcze nie wiem jak to wygląda, ale może Ty mi powiesz?😉😉
 
Cześć jesteś tu jeszcze? Tez biorę duphaston i mogę Ci powiedzieć że na skutek podwyższenia progesteronu bolą piersi przed @, chodź nigdy nie bolały. I dobrze bo progesteron był tragiczny 0,78. Od dziś suplementuje ovarin więc w połączeniu jeszcze nie wiem jak to wygląda, ale może Ty mi powiesz?😉😉
To jest wątek z 2018 roku a użytkownik skasował konto.
 
Do góry