reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Duże jest piękne :-)

reklama
u mnie beznadzieja od 3 tyg waga ani drgnie narazie -9 ale się nie poddaje w najgorszym przypadku zakleję buzię taśmą i po tygodniu odkleję może pomoże ;)
 
Witajcie Kochane!
Jestem i ja. Wstępuję do Was/nas po długiej przerwie i od razu informuję z przykrością, że jestem większa niż gdy byłam tu ostatnio. Mam ciężki okres, więc co robię?! ŻRĘ jak prosię. Przestałam też ćwiczyć i jest obrzydliwie. Gratuluję i zazdroszczę Wam wytrwałości w odchudzaniu. Duże może jest i piękne, ale nie wtedy gdy moje największe spodnie zaczynają być ciasne. Wtedy psychika siada jeszcze bardziej, a jak siada to wtedy jedzonko idzie w ruch i tak w kółko.
Megusek, po co robić z tego tematu jakiś sztuczny twór. Wyszło jak wyszło, widać tego potrzebujemy i jest nam tu dobrze. Nie czuję, że dziewczyny odchudzające się "zdradziły" resztę grubasów. Może i lepiej, że się wzięły za siebie, bo inaczej byśmy stworzyły towarzystwo wzajemnej adoracji, a wtedy już tylko krok do puszczenia pawia
 
witam kochane szczupłe inaczej:)
jakos dawno tu nie zagladałam, amok komunijy ale juz po...
porobilo sie tu jakos nie teges, no cóż ja tam wpadam do moich miłych szczupłych-inaczej kobitek a tu takie jakies dziwne rozważania
tak to prawda ze waga 120-130 kg to juz powazna choroba, ale jak slysze od lekarza powinna pani schudnąc , dobrze sie pytam prosze mi pomóc... stram sie jak moge, ćwicze choze na basen nie wiem moze jabym jada sama trawe czy bym byla chudsza ... cóż mam poradzić na to e jestem taka a nie inna mam płakać i byz jak kiedys zakompleskiona kobieta, a ni mowy nie ma jestem duza i piekna i mam w nosie to... to moje zdanie ile mam sie aktoac w imie czego i dla kogo się pytam. wyniki mam dobre cukier w normie cholsterol tez... miłego wieczoru moje fantastyczne babki
 
Hej
Wpadłam i ja w koncu po latach na wątek:-D
Pracuje teraz ,dalej jeżdzę na rowerze ,ale teraz mobilnym:-D ,biegam,na siłkę za to rzadziej chodzę:tak:waga dalej leci w dół ,
Szczerze powiem ,ze waże teraz 83 kilo ,resztę policzcie .Teraz jestem duża i piękna,wcześniej byłam okropna ,Kaski na ubrania i modę nie mam ,bo mam dzieci,dom i pieniadze sa potrzebne mi an jedzenie ,rachunki ,ubrania dla rodziny i td.Wyrosłam już z wieku rozważań co z czym nosić ,nie chcę nikogo urazić ,ale mnie to nie dotyczy wiec nie mam o tym chęci dyskutować:tak:Jak każda kobieta zastanawiam sie w co ubrać sie na imprezę okazjonalną raz na jakiś czas i to wszystko.Buszowanie po necie w poszukiwaniu zdjeć pięknych xxl nie dla mnie.:-p
Lubie tu wpaść poczytać ile ,kto schudł ,jak mu sie wiedzie i wszystko to jest forum ,a nie portal randkowy.Jai sie jakieś dziewczyny ze soba zaprzyjażnia ,to pieknie ,ale nie będa przecież o sobie na foru publicznym wszystkiego pisały,tylko na priv.

No to tyle ode mnie na podsumowanie tematu zaczętego przez megusek:tak:
 
hej

Jestem tutaj choć nie wiem czy powinnam :cool: ale chcę być .
Zaczęłąm tu pisać bo fajne z Was babeczki ;-)ale ze mnie wazeliniara :confused:;-)
Wczoraj minęło równo 4 mce od poczatku mojej diety Dukana.I cel można powiedzieć osiągnięty 14 kg mniej i waga obecna ok 60kg i powiem,że to mi wystarczy.teraz przechodzę na 3 etap podobno njatrudniejszy ,planowny czas do pażdziernika.

Powodzenia Wam życzę :-);-):tak:
 
hej

Jestem tutaj choć nie wiem czy powinnam :cool: ale chcę być .
Zaczęłąm tu pisać bo fajne z Was babeczki ;-)ale ze mnie wazeliniara :confused:;-)
Wczoraj minęło równo 4 mce od poczatku mojej diety Dukana.I cel można powiedzieć osiągnięty 14 kg mniej i waga obecna ok 60kg i powiem,że to mi wystarczy.teraz przechodzę na 3 etap podobno njatrudniejszy ,planowny czas do pażdziernika.

Powodzenia Wam życzę :-);-):tak:
to super
gratuluje
 
reklama
IKA te które źle sie tu czuły,po prostu sobie poszły....
tak naprawdę przeciez niewazne ile ktoś waży albo ważył,pisze tu bo nas lubi,a jak nie lubi to musi odejść :p
ale swoją drogą...wazelina z klasą :D
 
Do góry