reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

Te upały to koszmar. Lato, a tak naprawdę trzeba się w domu chować. Moje dzieci wyszły na zewnątrz o godzie 18.
U mnie w mieszkaniu jest wyjątkowo chłodno dzięki czemu jako tako można wytrzymać.
A z roku na rok będzie tylko gorzej.
U nas w domu też nie najgorzej z temperaturą. W sumie lato się niedawno zaczęło, jeszcze mnie nie zmęczyło ;)
A lata odkąd pamiętam były upalne, a zimy srogie. I lata nadal są latami, a zimy raz łagodniejsze, a raz zimniejsze, tylko ze śniegiem czasem skąpo :p. Bez przesady, z roku na rok nie będzie gorzej - zamiany klimatyczne zauważalne pojawią sie w kolejnym stuleciu :p
 
reklama
Ello ello witam, witam nowe osoby...
Ja nadal wymiękam... upały mnie wykańczaja dzieci też... może ktoś ma ochotę adoptować 4 dziewczynki[emoji1787][emoji1787] będzie extra 500+[emoji23][emoji23][emoji23]
Moja najstarsza poczuła wakacje i biega po imprezach... bliźniaczki leją się jak zawodowi bokserzy... jedynie maleństwo najmniej dokucza ino spać w nocy nie daje. Zajęłam się ostatnio produkcja dżemów z truskawek a robienie czegokolwiek z 2 dwulatkami i niemowlakiem na cycu to niekończąca się opowieść w jednym kącie coś robię w drugim góra bałaganu rośnie... chyba chce wyskoczyć przez okno... no to pomarudzilam więc mogę isc spać...
My o wakacjach w tym roku nie myślimy... nie mam siły na ogarnięcie 2 żywiołów i niemowlaka... no chyba że ktoś się skusi na ta adopcję to wtedy lecę na Hawaje odpocząć [emoji41][emoji41]
 
Cześć!

Napiszę szybciutko co u nas.

Byliśmy na Chorwacji 10 dni, było upalnie, raz burzowo ale fajnie. Wypoczeliśmy i tak szczerze mówiąc to nasz pierwszy raz kiedy cała trójka dzieci dała żyć na wakacjach jak trzeba. Wcześniej ani podróż ani same wczasowanie tak udane nie było. Chyba się doczekaliśmy.
Przed nami kolejną wyprawa za 3 tygodnie.

Co u naszych pań w stanie błogosławionym? Jak się czujecie? Wszystko ok?

Co tam słychać?
ps. sprawa forum zamkniętego ucichła...albo nikomu się nie chce za to zabierać haha.
 
Ostatnia edycja:
Cześć!

Napiszę szybciutko co u nas.

Byliśmy na Chorwacji 10 dni, było upalnie, raz hurtowo ale fajnie. Wypoczeliśmy i tak szczerze mówiąc to nasz pierwszy raz kiedy cała trójka dzieci dała żyć na wakacjach jak trzeba. Wcześniej ani podróż ani same wczasowanie tak udane nie było. Chyba się doczekaliśmy.
Przed nami kolejną wyprawa za 3 tygodnie.

Co u naszych pań w stanie błogosławionym? Jak się czujecie? Wszystko ok?

Co tam słychać?
ps. sprawa forum zamkniętego ucichła...albo nikomu się nie chce za to zabierać haha.
Zazdroszczę udanego wypoczynku...
Ja jak pomyślę o mojej 3 maluchów w aucie przez 8h to na sama myśl dostaję gorączki i odechciewa mi się wyjazdu.
U nas nadal problem z autem nie możemy znaleźć czegoś gdzie zmieszczą się 3 foteliki tyłem a 3 rząd siedzeń nie będzie się znajdował w bagażniku a jednocześnie nie będzie to bus[emoji1787][emoji1787][emoji1787], póki co.jest Oki bo nasza najstarsza panna żyje własnym życiem i rzadko chce jechać z nami.
 
Cześć!

Napiszę szybciutko co u nas.

Byliśmy na Chorwacji 10 dni, było upalnie, raz burzowo ale fajnie. Wypoczeliśmy i tak szczerze mówiąc to nasz pierwszy raz kiedy cała trójka dzieci dała żyć na wakacjach jak trzeba. Wcześniej ani podróż ani same wczasowanie tak udane nie było. Chyba się doczekaliśmy.
Przed nami kolejną wyprawa za 3 tygodnie.

Co u naszych pań w stanie błogosławionym? Jak się czujecie? Wszystko ok?

Co tam słychać?
ps. sprawa forum zamkniętego ucichła...albo nikomu się nie chce za to zabierać haha.
Mamunia, super, ze doczekałaś sie udanych wakacji z rodziną - ja na swoje takie muszę jeszcze poczekać ;)
 
reklama
Do góry