reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

A ja dziś byłam na prenatalnych i wg USG jest wszystko ok. Dzidzi A ma się dobrze i mierzy całe 7cm. Niestety nie chciała się ujawnić i nie znam płci. Po drodze trafiłam na fajny sklep i udało.mi.sie kupić super bluzy dla dzieci.
received_1677416202367499.jpeg
received_320830882063704.jpeg
received_2439210963017311.jpeg
 

Załączniki

  • received_1677416202367499.jpeg
    received_1677416202367499.jpeg
    65,3 KB · Wyświetleń: 372
  • received_320830882063704.jpeg
    received_320830882063704.jpeg
    111,7 KB · Wyświetleń: 373
  • received_2439210963017311.jpeg
    received_2439210963017311.jpeg
    64,3 KB · Wyświetleń: 377
reklama
A ja dziś byłam na prenatalnych i wg USG jest wszystko ok. Dzidzi A ma się dobrze i mierzy całe 7cm. Niestety nie chciała się ujawnić i nie znam płci. Po drodze trafiłam na fajny sklep i udało.mi.sie kupić super bluzy dla dzieci.Zobacz załącznik 904802Zobacz załącznik 904803Zobacz załącznik 904804
Super wieści. Cieszymy się razem z Tobą. Zakupy cudne. Te puchate bluzy sliczne i te z owieczka. Łowy udane. Powiedz gdzie można takie dostać może też mam szansę, a nawet nie wiem.
 
Super wieści. Cieszymy się razem z Tobą. Zakupy cudne. Te puchate bluzy sliczne i te z owieczka. Łowy udane. Powiedz gdzie można takie dostać może też mam szansę, a nawet nie wiem.
Sklep nazywa się terranova. W życiu tam nie byłam. A okazuje się że mają sporo sklepów w każdym większym mieście. Mają też sprzedaż online. Bluzy super gatunkowo. I cena do przełknięcia ok 40zl za sztukę. Najmniejszy rozmiar to 3 co odpowiada 98mniej więcej i tu się cieszę że moje panny takie duże bo bluzy pasują idealnie.
 
Sklep nazywa się terranova. W życiu tam nie byłam. A okazuje się że mają sporo sklepów w każdym większym mieście. Mają też sprzedaż online. Bluzy super gatunkowo. I cena do przełknięcia ok 40zl za sztukę. Najmniejszy rozmiar to 3 co odpowiada 98mniej więcej i tu się cieszę że moje panny takie duże bo bluzy pasują idealnie.
Dzięki, zajrzę dziś wieczorkiem na ich stronkę może i ja coś wyhacze dla moich facecików.
 
Sklep nazywa się terranova. W życiu tam nie byłam. A okazuje się że mają sporo sklepów w każdym większym mieście. Mają też sprzedaż online. Bluzy super gatunkowo. I cena do przełknięcia ok 40zl za sztukę. Najmniejszy rozmiar to 3 co odpowiada 98mniej więcej i tu się cieszę że moje panny takie duże bo bluzy pasują idealnie.
Faktycznie fajne rzeczy. Tylko tej rozmiarowki nie rozumiem. Jaki numer odpowiada chlopiecemu rozmiarowi 110 czy też 116 i 158? Orientujesz się? Na Antosia nic nie znajdę, bo on to rozmiar 74/80.
 
Faktycznie fajne rzeczy. Tylko tej rozmiarowki nie rozumiem. Jaki numer odpowiada chlopiecemu rozmiarowi 110 czy też 116 i 158? Orientujesz się? Na Antosia nic nie znajdę, bo on to rozmiar 74/80.
98 to 3
Więc idąc tym tropem
104 to 4 no to 110 będzie 5 a 116 to 6 i tak dalej. A dla Antosia to byś musiała w dziale niemowlęcy szukać to sa do rozmiaru 92. Bo te rozmiary to tak niby wiekowo są że 3 to na 3lata i teoretycznie te rozmiar 98 powinien pasować na 3latka.
 
Fajne rzeczy!

Teoretycznie :-) bo to zależy jakie dziecko. Mój 5 latek nosi 104 dopiero.

@Heda bardzo się cieszę że wszystko jest ok i kawał dzieciaka już z maluszka! Całe 7 cm miłości!

Moja koteczka ma rujkę.
 
reklama
Dobry wieczor dziewczyny.
Zamilkłam na jakis czas co by ciezarnych nie dołowac swoimi nastrojami. Napisze tylko ze w srode mialam amniopunkcje, pierwsze wyniki maja byc do srody. Takze prosze o modlitwe. pozdrawiam.
...u mnie masz jak w banku do św Tadeusza Judy[emoji4] Trzymam kciuki za wyniki. Bez wzgledu jakie by nie były odezwij się. Tule i nie martw się. Pamiętaj, że jeśli potrzebujesz pogadać to jesteśmy.
 
Do góry