reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dużo ciała do kochania czyli przyrost/ubytek wagi w ciąży :P

cinamona jak ci zazdroszczę wagi! warzycie jak piórka co niektóre. i podziwiam dziewczyny ze chudniecie ja się jedynie rozrastam.ale ssanie nie daje żyć
 
reklama
nathani ja podobnie:/ dziś mam 1.5 kg na plsie i az wierzyc mi sie nie chce ze aż tyle, bez przesady!:shocked2:
 
Nathani zawsze bylam mala i chuda. Ciekawe jak bede wygladala jak przytyje kilkanascie kilo. Nie potrafie sobie tego wyobrazic. Mala, gruba i z brzuchem:-D
 
hej, stanęłam własnie na wadze i mam +1kg. Jak na razie nie jest źle ale brzuch coraz większy mam i spodnie ciasne jakies takie sie zrobiły:tak:
 
jak tak czytam to strach sie bac ile sama przytyje, narazie mam jakies 1,5 kg do przodu, pozdrowienia ;)
 
jak ja pamietam to chyba najwiecej przytylam w 2gim trymestrze, a potem juz na koniec to bylam tak spuchnieta, ze ta waga to chyba z tej zalegajacej w organizmie wody byla....teraz staram sie jakos ograniczac z jedzeniem, nie chce byc beczka co przytyla 30 kg :szok:
 
no ja też przytyłam niestety:no:ja mam normalnie tendencje a co dopiero w ciąży ale muszę też jak już się hormony ustabilizują to ustalę jakąś rozsądne menu. kurde boję się dużego przytycia bardzo.
 
A mi waga dalej stoi.... Dalej 47.7 kg
I mierzyłam teraz brzucho.... Albo dlatego, że rano albo spadł o jakieś 4cm..... Ale wieczorami też nie jest taki jak był pare dni temu...
Albo wydziwiam...
Boje sie tego wtorkowego badania...:-:)-(
 
hmmm... Wzrost 176
Pierwsza ciążą - początek 76 kg koniec 85 kg..
Teraz - początek 89 kg (prawie 90). Teraz 86,5kg...
czyli: - 2,5 kg
 
reklama
ja bede wazona na wizycie pod koniec maja....no ale wkoncu tez musze baterie do wagi sobie kupic :tak:
a mierzenie brzucha zaczne tak od 10 tygodnia
 
Do góry