reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dużo ciała do kochania czyli przyrost/ubytek wagi w ciąży :P

Ja przy wzroście 172cm startowałam przy wadze 61kg, potem mdłości dały w kość i było 58,5kg, ale potem wszystko wróciło do normy i aktualnie waga oscyluje między 61-62kg, więc w sumie bez jakiś istotnych zmian (0-1kg). :) Zobaczymy jak długo :p
 
reklama
ja mam okolo 2.5 kg na plusie od wagi wyjsciowej, czyli przed ciaza, tak samo w sumie bylo przy pierwszej ciazy, koniec koncem dobilam wtedy ok 10kg, z wagi wyjsciowej 54 kg. Ale za to po karmieniu piersia zostaly same skora i kosci hehe. Bardzo szybko zrzucilam wage ciazowa wtedy, mam nadzieje ze i tym razem tak bedzie. A jecie dziewczyny slodycze? ja staram sie ograniczac ale w sumie kazdego dnia cos wpadnie, a to Princessa, a to Magnum, albo pralinka....
 
Ania to chyba wlasnie dobrze, dla ciebie i dla maluszka :-) ja sie boje ze dzidzia pozniej nie bedzie chciala jesc nic, poza slodkosciami
 
Wiecie co - Wy to jakies dziwne jesteście ;). nie mam pojęcia jak Wy to robicie że nie tyjecie bo ten 1kg, 1,5 czy 2 to żadne tycie! Czemu tylko ja rosnę:angry:
 
sarka a ile masz na plusie ???

Każda tyje w indywidualny sposób dziewczyny które na ogł są szczuplutkie tyją pod koniec ciąży ale i tak przeważnie widać u nich tylko brzuszki ...a dziewczyny takie jak ja np czyli waga powyżej 65kg to juz tyje wszytko i od razu to widać niestety..
W pierwszej ciąży na tym etapie miałam juz 7kg+ a teraz tylko 3+ ale moze dlatego ze nie mam az tak duzego apetytu na słodkie i inne jedzonka :-p z Alanem to potrafiłam zjeść cały karton lodów marsa w ciągu 2-3 dni
 
ja w sumie mam jakies 2 kg na plusie, moze ciut mniej.

sarka- jak my to robimy- hmm chyba taka natura, chociaz ja wolalabym miec na plusie troche wiecej, wkoncu po ciazy i tak zgubie a tak to cos malo mi sie wydaje. Chociaz na tym etapie dziecko ma jakies 40 dag wiec jakby policzyc to wszystko sie zgadza :)
 
reklama
Dokładnie ile to napiszę jutro bo ważę się co środę:p ale tydzień temu miałam 4,5 na plusie:zawstydzona/y: ale ja też nie jadam slodkiego chyba że mnie coś napadnie, raczej się nie obżeram bo wiem jak to potem niełatwo się zrzuca - przynajmniej u mnie niełatwo. Plan miałam nie przytyć więcej jak 10-12 kg ale widzę że jestem skazana na te +20 w ciąży:baffled:
A ciążę zaczynałam z wagą 64,5 dokładnie.
 
Do góry