reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dużo ciała do kochania czyli przyrost/ubytek wagi w ciąży :P

reklama
Po dzisiejszej wizycie 900gram na plusie od poprzedniego ważenia się u gina czyli 4 tyg temu. Jakby mi tak wskakiwało po 1kg m-cznie ewentualnie 2kg to byłoby ekstra...ale jak to mówią nadzieja matką głupich :-(
 
liwus szansa jest :-)
nostros przez 4 miesiące czy jak ?
ja liczyłam na to, że teraz troche więcej przytyje niż 9kg...
a jak narazie to mam od początku 4kg w plusie....
 
betiks z taką piórkowa waą to możesz poszaleć;ppp
W ogóle jakieś mikruski z Was!!!
Ja mam juz na koncie 3,5 kg, więc znów pewnie będzie ok 20 na plusie:/
 
U mnie coś czuję będzie więcej niż poprzednio. W pierwszej ciąży przybyło mi tylko 17kg, ale b. szybko mi zeszło, tak, że ważyłam nawet mniej niż przed ciążą, tak mała wszystko z mleczkiem wyciągnęła :-)
 
ja od poczatku ciazy mam 2,5 kg na plusie w zeszlej w 17 tygodniu juz mialam wiecej choc ogolnie malo wtedy przytylam :tak:
 
Hej ja jestem - 8 kg straciłam nadwyżkę po Przemku. Brzuszek mi rośnie a reszta zmalała poniekąd na początku były to mdłości a później radykalna zmiana odżywiania i życia pod okiem lekarza - tj od zniknięcia krwiaka ćwiczę wolno na orbitreku 30-45 min dziennie ( kiedyś robiłąm to bieżąco wiec nie było przeciwskazań a ja używam tylko auta i nienawidzę spacerów- z małym chodzi niania ja tylko na wyjazdach) + zamiast cocacoli woda, duowa warzyw, owoców, 0 słodyczy już 3 miesiąc i wszystko co zdrowe dla dzidzi i pełnoziarniste. W poprzedniej ciąży przytyłam jakieś 25 kg + 10 przed ciążą wiec wreście czuje się zdrowa, zadbana i tym razem na pewno dbam by dzidzi nic nie zabrakło bo fast-foodów jej nie trzeba :)
 
reklama
U mnie ostatnio waga sie waha. jakis tydzien temu bylo ponad 2 kg na plusie, a teraz tylko niecaly kilogram. I czasem wywala mi brzuch a czasem malo go widac.
W czwartek ide do lekarza to zobacze ile waze u niego.
 
Do góry